Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Anyanyelvi szintű angollal...

Anyanyelvi szintű angollal nem kevés 250 nettó fizu?

Figyelt kérdés
16 évig éltem ausztráliában, és most úgy hozta az élet, hogy februárban hazaköltöztünk, de azóta még nem találtam munkát. Odakint teherautósofőr voltam, de meguntam ezt a szakmát, és idehaza inkább fuvarszervező melót kerestem, ez elég közel áll az eredeti szakmámhoz. Eddig két helyi céggel beszéltem, de ők csak 250 nettót fizetnének, amit kevésnek tartok.

márc. 31. 09:36
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
64%

De, kevés.

Üdv a NER játszóterén....

márc. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha a munkádhoz nem szükségeltetik az anyanyelvi szintű angol, akkor a lőtéri kutyát sem érdekli. Gondolom nem mint "anyanyelvi szintű angollal rendelkező fuvarszervező"-t kerestek.
márc. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a cégek nem is fognak jobban fizetni. A helyedben olyan melókkal próbálkoznék, ahova tényleg magasszintű nyelvtudás kell.
márc. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Szükséges a 250 nettót fizető munkához az anyanyelvi angol?
márc. 31. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Próbálkozz nagyobb cégnél.


Ezek a kkvk nem fognak többet fizetni.

márc. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Én a helyedben mennék tovább másik országba.
márc. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha angollal akarsz fuvarszervezni, akkor ott a Waberer's, ennek a dupláját simán fizetik. Nyilván egy ausztrál fizuhoz képest az is viccesen kevés, de elég eltérőek a két országban a megélhetési lehetőségek.
márc. 31. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
Nyelv csak lehetőséget ad hogy jobb pozíciókat szerezz, azt viszont nem biztosítja hogy minden pozícióban többet fogsz keresni.
márc. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Elmulasztottam odaírni,hogy NEMZETKÖZI fuvarszervező, tehát elengedhetetlen a nyelvtudás. Ezenkívül valamennyire németül is meg tudom értetni magam.
márc. 31. 11:55
 10/34 anonim ***** válasza:

#7: hát igen.. Ausztráliában nettó 500 az kb heti fizu

[link]

márc. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!