Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Anyanyelvi szintű angollal...

Anyanyelvi szintű angollal nem kevés 250 nettó fizu?

Figyelt kérdés
16 évig éltem ausztráliában, és most úgy hozta az élet, hogy februárban hazaköltöztünk, de azóta még nem találtam munkát. Odakint teherautósofőr voltam, de meguntam ezt a szakmát, és idehaza inkább fuvarszervező melót kerestem, ez elég közel áll az eredeti szakmámhoz. Eddig két helyi céggel beszéltem, de ők csak 250 nettót fizetnének, amit kevésnek tartok.

márc. 31. 09:36
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom, hogy a válaszadók nagyobbik része mikor láttott belülről multis irodát, de a legtöbb munkakörhöz egyáltalán nem kell diploma, nyelvtudásból viszont elvárt a C1+. Küldj CV-ket ilyen helyekre, nem limitálnám fuvarszervezésre, van egy csomó ügyfélszolgálat meg tech support, ahova nem kell előzetes tudás, csak beszélj rendesen angolul. Nyilván ez Budapestre korlátoz, máshol kevés a normálisan fizető meló.
márc. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

31

12 éve csak multi környezetben dolgozom, csak multinak (elvből), partnerek és ügyfelek is multik. 100-ból jó, ha egy ember tud C1 szinten angolul. Legtöbb kolléga és partner inkább olyan épphogy középszinten makog... Néha még komoly pozíciókban is, de belépőkben szinte mindig.

márc. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

"Nem is várok sok százerzes fizut, csak szokatlannak találom, hogy egy B jogsis 8 osztályos ételfutár ugyanannyit keressen, mint mint egy olyan munkakörben dolgozó, akinél elvárt a nyelvtudás."

Álomvilág. Egy influenszer meg az égvilágon semmihez nem ért, aztán naponta keres milliókat. A világ nem úgy működik, ahogy elképzeled.

márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
Normális helyeken nettó 300.000ft-ot vagy többet keres az akinek 8 általánosa van úgy hogy közben nem beszél semmilyen idegen nyelvet.
ápr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!