Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Anyanyelvi szintű angollal...

Anyanyelvi szintű angollal nem kevés 250 nettó fizu?

Figyelt kérdés
16 évig éltem ausztráliában, és most úgy hozta az élet, hogy februárban hazaköltöztünk, de azóta még nem találtam munkát. Odakint teherautósofőr voltam, de meguntam ezt a szakmát, és idehaza inkább fuvarszervező melót kerestem, ez elég közel áll az eredeti szakmámhoz. Eddig két helyi céggel beszéltem, de ők csak 250 nettót fizetnének, amit kevésnek tartok.

márc. 31. 09:36
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
95%

"tehát elengedhetetlen a nyelvtudás"


Marmint az anyanyelvi szintu nyelvtudas? Angolul kommunikalni egy kompetensebb kozepiskolas gyerek is tud, azt nyilvan nem fogjak megfizetni, ha csak annyi kell.

márc. 31. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy anyanyelvi szintű szükséges lenne. Azért is kerestem fuvarszervező melót, mert itt jellemzően nem kérnek nyelvvizsgát. A góré vagy a HR úgyis látja majd az interjún, hogy jól beszélek. Diplomát szerezni, még a többi bürokratikus baromságon nincs kedvem végigmenni.
márc. 31. 12:09
 13/34 anonim ***** válasza:
93%
Úgy tűnik semmi olyan tudásod nincs, ami emelné az ázsiódat a nyelven keresztül, így nem csoda. Csinálj egy okj-s fuvarszerző képzést és máris százszor jobban állsz majd ezen a területen. (Tudom, okj megszűnt)
márc. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
megalázó
márc. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

#12


Így viszont nincs képesítésed semmiről, van egy érettségid (remélhetőleg) és ennyi.

Azaz hiába van meg a nyelv a jól fizető állásokhoz allulképzett vagy.


Lehet hogy "nincs kedved végigmenni" de ha jobb lehetőségeket akarsz akkor nincs választásod mert ez az elvárás.

márc. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
95%

Kétlem, hogy kamionsofőrként anyanyelvi szintű brit angolt szedtél volna magadra Ausztráliában, szóban és írásban egyaránt.

Az, hogy meg mersz szólalni angolul (ausztrálul), nem jelent anyanyelvi szintű nyelvtudást.

Egyébként meg irány GBR vagy Írország a 16 éves tapasztalatoddal, nyelvtudásoddal és feltehetően ausztrál állampolgárságoddal, ott majd megfizetnek fuvarszervezőként.

Ellenkező esetben kamu a kérdésed.

márc. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Oké, nem teljesen anyanyelvi szinten. Viszont sok ismerősöm van c1-c2 nyelvvizsgával, ők pedig mai napig csak dadogva tudnak egy pohár vizet kérni. Az ilyen diplomásokhoz képest az én tudásom nevezhető anyanyelvi szintnek.
márc. 31. 13:30
 18/34 A kérdező kommentje:
15 éves koromban költöztünk ki, ott érettségiztem, igaz, csak 20 évesen.
márc. 31. 13:33
 19/34 anonim ***** válasza:
93%
Ha piacképes diplomájuk van, akkor ezerszer többet érnek a munkaerőpiacon a dadogós angoljukkal meg a diplomájukkal, mint te a közel anyanyelvi angoloddal diploma nélkül.
márc. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
48%

12 éve csak nagy multiknak dolgozom, soha senki sehol nem kért nyelvvizsga papírt...

Angol interjú volt és kész.

márc. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!