Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Számodra mi lett a vége a...

Számodra mi lett a vége a hosszú ideig tartó munkanélküliségnek?

Figyelt kérdés

8 hónapja vagyok munkanélküli, pályakezdő vagyok. Szakmám: Rendszerüzemeltető.


Igazából arra vagyok kíváncsi, hogy számotokra mi lett a vége a hosszú ideig tartó munkanélküliségnek?


21/F



ápr. 10. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapni fogsz elobb utobb csak turelem es kitarttas. Nameg keresd folyamatosan. En is voltam kb fel evet.
ápr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy nem szakmámban kerestem csak munkát.
ápr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#2: Mi van akkor, ha a szakmáján kívül minden másra alkalmatlan?
ápr. 10. 18:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem éhezel, akkor keress kitartóan a szakmádban, előbb-utóbb csak sikerül. Ha meg nincs aki eltartson, akkor húzd ki a szakmád az önéletrajzodból, és jelentkezz betanított munkára gyárakba, vagy boltba árufeltöltőnek, ilyesmi. Csak utána még nehezebb lesz a szakmádban elhelyezkedni.
ápr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Valakinek más lett a vége nem az, hogy elhelyezkedett (pl.: Elkezdett egy képzést, börtönbe került, utcára került, stb...)
ápr. 11. 13:18
 6/7 anonim ***** válasza:

En elkezdtem egy kepzest ami 11hó. De azzal se talaltam munkat eleinte. Utálok pályázni, interjúkra menni. Végül 4hó után de megjegyzem vmi miatt nem kerestem már, egy reggel felhivott ismerősöm es ajanlott munkat. Vagyis osztalytarsam . O visszamondta a munkat de nekem ajanlotta. Ennyi felhivtam telon, összecsaptam egy önéletrajzot 1-2ora alatt es hivtak megbeszélésre.

Csoda nem csoda leszarom ki mit mond en gondoltam aznap amielott osztalytarsam hívott hogy imadkozok , igaz sehova se jelentkeztem de akkor is imadkoztam. Kb.2ora elteltével szolt a telóm és álmaim munkáját vqgy még annál is jobb megkaptam pedig nem is kerestem!! Ennyi

ápr. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem minden munkám szerencsesen jött össze, amikor kerestem nem találtam.

De azért ajánlom keress es ne add fel

ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!