Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » El kellene fogadnom egy...

El kellene fogadnom egy állást, de nem akarom... Te mit tennél?

Figyelt kérdés

Eddig jóval normálisabb helyeken dolgoztam, magasabb pozícióban ennél. Viszont lassan 1 hónapja munkanélküli vagyok és valamit muszáj találni mert hitelem is van. Még 1-2 hónapig tudnám fizetni de mi van ha addig se találok mást? Tehát kénytelen vagyok elfogadni, viszont szabályosan a sírógörcs kerülget és gyomor görcsöm van miatta. Mindez egy olyan állás miatt ami ront a karrieremen, rossz a közeg (eddig 3-ból 3x éreztem magam ramatyul a dolgozók mellett), olyan munka ami közben könnyű megsérülni (pl. Forró olaj mellett, sajnos elég meggondolatlan tudok lenni néha), és még csak meg se fizetnék, mert a munkanélkülivel megegyező összeg talán 10-20000 ft-tal több de lehet sokat mondtam.

Nagyon el vagyok keseredve, ti mit tennétek a helyemben?

Kiemelném, hogy dolgozni szeretnék, itt ezzel a munkával van a bajom (jellege, környezet, fizetés)


ápr. 30. 10:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

#10

Te nagyon el vagy tévedve. Egy alkalmazottnak nincs beleszólása a munkaidő beosztásba, munkafeladatokba stb. Azt csinálod amit mondanak, ha nem tetszik elküldenek. Egy kezdő, próbaidős dolgozónak meg pláne be kell tartani minden előírást.

máj. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

11-es

1) Te most miről is beszélsz? Semmilyen próbaidő nincs! Nincs is szerződésem még!

2) Dehogyis nincs beleszólása egy dolgozónak a saját beosztásába, nem rabszolgatartás!

3) Az hogy betartasz minden előírást és az hogy mindenre úgy ugrálsz ahogy csettintésre, mindezt minősíthetetlen stílusban.... Az nagyon nem ugyanaz, az előbbi elvárható, míg az utóbbi nagyon nem!

máj. 2. 07:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!