Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 22-25 éves (dolgozó) diplomáso...

22-25 éves (dolgozó) diplomások, a szakmátokban helyezkedtetek el?

Figyelt kérdés

Milyen diplomád van, milyen munkád? Diploma után mennyi idő alatt találtál munkát? Hasznosnak érzed a diplomát? :))) Mennyi a fizetésed? Mióta dolgozol? Külön élsz a szüleidtől? Kivel? Mióta? Otthoni kasszába adsz be? Mennyit?

Mennyit sikerült félretenned? (mennyi idő alatt?)


Légyszi válaszoljatok, csak kíváncsiág! :DD (bocsi, ha sok a kérdés:D)

Előre is köszi


2010. nov. 4. 11:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
90%

Kommunikáció-művelődésszervező főiskolai diplomám van, NEM a szakmámban dolgozok. A diploma után fél évvel találtam munkát egy nagy multi IT cégnél dolgozom. A diplomát nem, a főiskolán szerzett készségeket hasznosnak érzem 4 év munkaviszony után 250 ezret (brutto) keresek. A feleségemmel élek albérletben vidéken. Félretenni szoktam, de általában el is költöm.


29F

2010. nov. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
90%
Szociológia diplomám és két nyelvvizsgám van (angol, német közép C, olaszul alapfokon beszélek). NEM a szakmámban helyezkedtem el, személyi asszisztens vagyok. Már az egyetem mellett is dolgoztam, fél évet nemzetközi fuvarszervezőként, másfél évet pályázatíróként. A jelenlegi helyemen pont a diploma megszerzésekor helyezkedtem el. 110 nettó a fizum, külön élek a szülőktől már 19 éves korom óta. A párommal lakok, közös a kassza.
2010. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok, lemarat, hogy

24/N

:)

2010. nov. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
25 éves vagyok. Közgazdász diplomával pénzügyi osztályvezető vagyok. 18 éves korom óta dolgozom, kezdetben telefonos ügyfélszolgálaton. Aztán beiratkoztam egy okj-s pénzügyi ügyintéző tanfolyamra és elkezdtem a főiskolát, így párhuzamosan. Amikor az okj-s papírom meglett (egy angol középfokú nyelvvizsgával), munkahelyet váltottam és elhelyezkedtem egy cégnél pénzügyi ügyintézőként (kb. 20 éves voltam ekkor). Másfél évet itt dolgoztam, majd szülni mentem. Amíg itthon babáztam, lediplomáztam és mikor visszamentem dolgozni tavaly szeptemberben közölték, hogy kineveznek osztályvezetőnek. 18 éves korom óta nem lakom otthon, sokáig albérleteztem. Két éve viszont saját lakást vettünk a férjemmel. Igaz, hogy óriási hitellel, de legalább a sajátunkat fizetjük. 6 éve élünk együtt egyébként a párommal.
2010. nov. 6. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
76%
26 évesek vagyunk a férjemmel egyikünknek sincs még munkája, soha nem is dolgoztunk, de mindketten keressük a munkát. Mindketten főiskolán végeztünk. Nincs saját lakásunk mert nincs pénzünk rá, ezért hol az egyik hol a másik szülőknél vagyunk. A szüleink etetnek, ruháznak stb. minket. Tanfolyamokra is járunk.
2010. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!