Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Au pairek! Ti mennyit kerestet...

Au pairek! Ti mennyit kerestetek és ebből mennyit tettetek félre? Amit kint elköltöttetek, az mire ment el?

Figyelt kérdés
Én fél évig fogok dolgozni, havi 250 eurót fogok keresni, és kíváncsi vagyok, mennyit tudok ebből félretenni (tandíjra kéne a pénz).
2010. dec. 1. 17:06
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
38%

Egyik ismerősöm az USA-ban au-pair. Nem tudom, mennyit kereshet, de a múltkor tudtam meg, hogy kiruccant New Yorkból Vegas-ba, három napra egy barátnőjével. Hát csak a szállodai számlájuk volt 6000 dollár.

A 250 euró tényleg nagyon kevés.

2010. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
37%
Írország hamarosan olyan gazdasági helyzetbe fog kerülni, mint Magyarország, úgyhogy a nagy ex-"bezzeg" országban, nem csoda, hogy nem keres többet ennél egy külföldi.
2010. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Szerintem napi 4 óra munkáért 1 gyerekhez ez nagyon korrekt zsebpénz. Volt olyan család, aki 3 gyerekhez 8 óra munkáért akart ennyit adni.

De mégis, akik szerint ez kevés, mire fog elmenni, ha a szállás, kaja, közlekedés is ingyen van?

2010. dec. 1. 17:34
 14/27 anonim ***** válasza:
55%

Az au-pair ottlakós bébiszitter, ahogy ő is írta, teljes ellátással, még kocsit is kap, bár ahogy valaki írta, tusfürdőre valóban minden bizonnyal kell majd költenie (én mondjuk azt is kaptam). Ezen felül 70 ezer zsebpénz azért nem annyira rossz.

17:22 voltam

2010. dec. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
50%

Milyen gyakran utazhatsz haza?

A család állja az oda-vissza utadat?

2010. dec. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Odautamat állják, visszaútról még nem beszéltünk, de gondolom, azt is (más au pairektől tudom, hogy általában azt is szokták fizetni a családok). Sőt szó volt nyelviskoláról is, azt is állták volna, de elég jó az angolom, úgyhogy nincs szükség rá. Szóval egy szóval se mondhatom, hogy zsugoriak.
2010. dec. 1. 17:45
 17/27 A kérdező kommentje:
Hazajönni csak fél év után fogok, szerintem fölösleges úgy hazautazni olyan messziről, hogy csak pár napra. Persze majd meglátjuk, mennyire lesz honvágyam. Hivatalosan elvileg 6 hónap után jár 1 vagy 2 hét (nem emlékszem pontosan) fizetett "szabadság", de én ugye eleve csak fél évre megyek, szóval nem lesz szükség erre.
2010. dec. 1. 17:47
 18/27 anonim ***** válasza:
71%
nem kekeckedni akarok,de az egy dolog,hogy itthon jó az angolod. lehet kint egy szót se fogsz érteni :)) más nagyon a kinti élőbeszéd,mint az itteni angolórák. Sztem fogadd el a kinti nyelviskolát,ártani nem árthat!
2010. dec. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
50%

miért nem lehet bébiszitternek nevezni? mi ez az au pair?

tök idegen szó!

2010. dec. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
70%
17.48 honnan tudod hogy nem volt már kinn egy csomószor? ...
2010. dec. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!