Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaügyben valami jó ötlet?

Munkaügyben valami jó ötlet?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő: 7 éve élek a szüleimtől távol egyedül, albérletben. Elvesztettem az állásom, minden tartalékomat feléltem, 1 éve nem találok munkát. Szeretnék szakmát is tanulni, de ahhoz sem tudom előteremteni a pénzt munka nélkül, és a januári jelentkezésem lenne csak kedvező árban. Nincs valakinek valami ötlete valami biztos melóra,ahol esetleg már a napokban tudnék kezdeni? Esetleg ha valamit láttatok, hallottatok, szívesen fogadnám Tőletek. Majdnem minden álláskeresőn regisztrálva vagyok,de választ egy jelentkezésemre sem kapok.

Amennyiben valamennyi segítséget tudnátok nyújtani, nagyon megköszönném, nagyon fontos lenne ez most Nekem.


2010. dec. 8. 09:54
 1/1 anonim ***** válasza:
Sajnos hasonló helyzetben vagyok. Nagyon nehéz kevés pénzhez is hozzá jutni. Hogy kevés pénzhez azért hozzá jussak, én azt csinálom jelenleg amíg állást keresek, hogy be regisztráltam magam pár statiszta ügynökséghez, és ha van valami film forgatás akkor hívnak statisztának. Ez napi 5-8 ezer forint körül van. Ha pesti vagy ezt te is megcsinálhatod. Mást én sem tudok. :(
2010. dec. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!