Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkeztem egy ügyintéző...

Jelentkeztem egy ügyintéző állásra. Kaptam egy e-mailt, ami számomra elég "érdekesnek" tűnik. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Írták, hogy majd értesítenek, hogy mikor lesz interjú, de addig is ki kell töltenem egy adatlapot tele személyes információkkal (taj, adószám, magánny.okirat, szem.ig.szám stb.). Erre miért lehet szükség, ha még interjún sem voltam? A másik dolog, amit írtak:

"A munkatársak felvétele 3 napos tanfolyam és vizsga alapján történik."

Vagyis fizessek ki egy tanfolyamot, ami után nem is biztos, hogy felvesznek?

Most mit csináljak? Várom a tanácsokat!


2010. dec. 19. 22:33
1 2
 11/15 anonim válasza:

Munkaügyi központ honlapjáról értesültem én is az állásról.

Önéletrajzomat elküldtem,majd válasz levélben kérdezték melyik városban tudnék munkát vállalni.

Ezek után küldték azt a bizonyos adatlapot amit kitöltve visszaküldtem. Értesítő mail-ben az állt,hogy első körben kiválasztásra kerültem és február hónapban értesíteni fognak a személyes meghallgatás időpontjáról és ha ott is úgy gondolják,hogy alkalmas leszek az állásra utána kell a 3 napos tanfolyamon részt venni,ami ingyenes a szállással együtt. Az útiköltséget kell saját tőkédből állnod.

Ez feketén-fehéren le volt írva a mail-ben amit a cégtől kaptam,gondolom Te is ugyanezt kaptad.

2011. febr. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

És végül is mi lett a vége ennek a történetnek? Részt vett valaki azon a tanfolyamon közületek?

Esetleg dolgozik is valaki ott?


Nekem most küldtek egy mailt, de ezek után fogalmam sincs, hogy mit válaszoljak. :(

2011. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Nagira válasza:

Vicces, én is jelentkeztem erre januárban!, jelezték, hogy az első körbe nem kerültem be, de attól még alkalmasnak tartanak. Két hete! kaptam újabb levelet, amiben érdeklődtek Start kártyáról, és ma kaptam még egyet a dokumentummal, amiben a tanfolyam, elvárások, stb. van benne.

Nem ügynöki, de azért szervezzek be 10 embert, meg nem ügynöki, de jó, ha van ismeretségi köröd, nem ügynöki, de előnnyel indulsz az interjún, ha már van "ügyfeled" /ja, mert különben nem kapsz fizetést, világos/.

2011. máj. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
nem tom te mit kaptál én is jelentkeztem erre az állásra és semmit nem kellett kitöltenem, a tanfolyam térítésmentes csak az utazást kell állnod, kb 1 hónapja kaptam mail-t h az első szűrőn továbbjutottam és majd ezután lesznek az elbeszélgetések
2011. máj. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ez egy nagy rakás ramaty. Nekem is küldtek ez ügyfélkörrel kapcsolatos tájékoztatót,és egyértelmű, hogy ügynöki munka ez az egész.Azt hiszem írok is nekik, hogy hagyjanak békén.

Csak azt furcsállom, hogy az ÁFSZ honlapján találtam meg én is.

2011. máj. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!