Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van olyan aki nem régen...

Van olyan aki nem régen talált munkát és mit?

Figyelt kérdés

ugye most változik a RÁT és 30 nap munkaviszonyhoz kötik az ellátást

de képzésre is csak a cigányok mehetnek és aki nem talál semmit és nincs már tartaléka hogy járjon az állásinterjúkra ahol végül úgyis azt mondják hogy túlképzett vagy nincs tapasztalatod

elvileg ennek az ellátásnak ez lett volna a lényege

aki meg mercedes-szel jár azt vizsgálja ki a jegyző az lenne a dolga

ne mondja már nekem senki hogy a helyi viszonyokat nem ismeri az önkormányzat hogy egyesek milyen vagyoni helyzettel rendelkezik

nagyon nem tetszik amit csinálnak most már ezek


2010. dec. 20. 19:01
 1/2 anonim ***** válasza:

2011-ben még nem kell 30 nap munkaviszony. Azt majd 2012-től nézik. Az meg azért viszonylag könnyen teljesíthető, pláne, mivel ezentúl el kell fogadnod bármilyen munkát, amit felajánlanak.

A cigányokat ugye a rendezett lakókörnyezet előírásával próbálják emberhez illő életmódhoz szoktatni, a másik érdekes csoport pedig a büfészakos diplomások, akik eddig simán visszapöckölhettek bármilyen nem irodai munkát arra hivatkozva, hogy nekik felsőfokú végzettségük van. Hát, mostantól ez se lesz aduász.

2010. dec. 20. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem büfé bölcsész diplomám van de nem is orvosira járok

nőként meg nehéz elmenni gyárba

és pont hogy én irodai még kávéfőzést is elvállalnék

de ha megkérdezik hogy mit csináltam az elmúlt 3 évben mit mondjak mert ha megmondom hogy van diplomám rögtön azzal jönnek hogy nem vesznek fel mert megpattanok

azt ugye meg nem szabad mondani hogy örül az ember ha eladónak el tud menni valahová

de oda meg szakképzettség kell

2010. dec. 21. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!