Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Párom és én munkát vállalnánk...

Párom és én munkát vállalnánk külföldön. Idösek gondozása gyerekfelügyelet farmra vagy bármit,20és 25 évesek vagyunk Vagy agyon tanácsot hol kezdjük keresni? Hogy kezzdjük el az életet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 21:20
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Igazad van 22.08!!!!!!!! Mi is Angliaban elunk a parommal,neki fix allasa van, jol beszel ,5 eve itt el. En tavaly jottem es egesz nyaron nem talaltam munkat. Egy ismerosom segitett, bevitt takaritani a munkahelyere napi 2 oraban, ennyi sikerult fel ev alatt. Nem beszelek jol,de azert ertem nagyjabol, de ha jol beszelnek se lett volna semmi lehetosegem. Itt sem konnyu. Nagyon sok a kulfoldi.Nyelvtudas nelkul eselytelen.A jelenlegi nyelvtudasotokat osszatok el 2vel,kb annyit fog erni itt,mert gyorsan beszelnek es akcentussal,nem ugy mint a tanarno a suliban.Alig lehet erteni eloszor.A szallas megoldhato ugynokseg nelkul is, akkor nem kell igazolni semmit. Csak le kell tenni 1 honapot elore,meg egy honap kauciot, ami nekunk 800 font volt. Es ez meg nem London, hanem onnan 170km. 1500-2000 font nelkul ne is induljatok el. Ismeros nelkul pedig nagyon nehez lesz.......nekem pl a mai napig nincs bankszamlam, mindig hianyzik hozza valami. Meg kell szerezni a NI numbert,ami egy interjuhoz van kotve es ott beszelni kell. Az ugynoksegeknel ugyszinten. Nekem kikuldtek a paromat,hogy ne segitsen.

Otthonrol azt gondoltam mikor kijottem,hogy egyszerubb,de nem az. Ha nem lenne a parom,mar egy honap utan mehettem volna haza.

2011. jan. 17. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!