Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelenleg egyesen vagyok, ha...

Jelenleg egyesen vagyok, ha lejár a gyes a munkáltató egyben fizeti ki a szabikat vagy kiadja és akkor még 3 hónapig alkalmazásban tart.8 év után mennyi a végkielégítés?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 15:39
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Te jó ég, miért terjeszted tovább a BUTASÁGOT???

Tessék, én szivesen adok ide neked idézeteket:


"A Munka Törvénykönyve ugyanis a gyes lejártát követő 30 napig tartja felmondási védelem alatt a kismamákat"

Forrás: [link]


"A felmondási védelem a gyed ill. a gyes időtartamára illetve az azt követő 30. nap végéig tart."

Forrás: [link]


"A Munka Törvénykönyve a gyermek 3. életévének betöltését követő 30 napig tartja felmondási védelem alatt a kismamákat."

Forrás: [link]


A jelenleg HATÁLYOS törvényt itt találod:

[link]

Itt szépen elkúszol a 90.§-hoz, elolvasod, aztán jöhetsz elnézést kérni, amiért itt próbálod félrevezetni az embereket még akkor is, amikor már rég megmondták (források megjelölése mellett, beidézve a törvényt), hogy hülyeséget beszélsz.

Ez hihetetlen, komolyan.


SOHA nem volt 1 év védettség. Remélem, lassan neked is leesik... Szerintem legközelebb csak források megjelölésével állits már bármit, mert elképsztő, miket összehordasz...

2011. jan. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Pedig volt, az egyik csaj pont így nyert munkaügyi pert! Visszament gyesről dolgozni és 3,5 hónap múlva el akarták küldeni. Munkaközvetítő cégen keresztül dolgozott azon a helyen és a közvetítős csaj mondta, hogy hoppá, ezt nem lehet... A csaj meg nem volt rest, pert akasztott a nyakukba, a céget azért is megbüntették, hogy valaki főnök létére ennyire nincs tisztába a törvényekkel.
2011. jan. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Ha tény lenne, IGAZOLNI tudnád. A tényt már megirtam, én igazoltam is, konkrétan a HATÁLYOS TÖRVÉNNYEL.
2011. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Járj utána! Ez nem bemásolás, csupán ideírtál egy szöveget ami olyan mintha törvénykönyvből idéznél. Az Államkincstárban is tisztába vannak az ilyen szabályokkal, telefonálj oda. Vagy egy normális cég HR osztályára, ha már a vődőnőket lesemmized.
2011. jan. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem ideirtam egy szöveget, hanem megadtam a jogtárban a HATÁLYOS törvény elérhetőségét (link) és megirtam, hányas paragrafust olvasd el benne. Odaklikkelsz, elolvasod.
2011. jan. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Te valami miatt allergiás vagy a védőnőkre... Amúgy megnéztem, ha kamu címet írsz be fttp-s kezdéssel, az is ugyanúgy jelenik meg mintha linkelnél. mellesleg itt sem nyílt meg semmilyen link, de másik topicban igen, szóval nem a gépem a rossz és még csak nem is bennem van a hiba. Monodm: hívd fel az államkincstárat, ha akarod, adok közvetlen számot, én már beszéltem velük, 1 év az az 1 év!
2011. jan. 19. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

A hatályos törvény. 90. §.

Remélem, felfogod agyilag.

[link]


Nekem nincs bajom a védőnőkkel, csak a tiéd hülyeséget beszél, ami tekintve, hogy anyukákkal kerül közvetlen kapcsolatba, súlyos anyagi károkat okozhat másoknak, mivel félrevezeti őket.

2011. jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
061/48809337, 38-as mellék
2011. jan. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mit csináljak ezzel a számmal? Ő majd szembemegy a törvénnyel és a munkaügyi biróságon tanúskodik melletted, hogy a törvény rossz és ő igazat mond??? És neki higyjenek, ne a törvénynek? Ha nem azt mondja, amit a törvény, akkor világositsd fel a telefonvégen ülőt a többi embertársad nevében, légy oly kedves. Köszi.
2011. jan. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Mellettem??? Minek tanúskodna, nem állok perben senkivel sem! hÍVD FEL, Ő NEM 1000000 ÉVVEL EZELŐTT FRISSÍTETT WEBOLDALAKRÓL TÁJÉKOZÓDIK.
2011. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!