Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek IBS diploma,...

Szerintetek IBS diploma, gazdálkodás menedzsment szakkal milyenek lehetnek az elhelyezkedési esélyeim?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 18:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

19.32-nek.


Írtam privibe de elképzelhető, hogy nem ment át akkor írok még egyet!

2011. jan. 20. 16:24
 12/15 anonim válasza:

szia! Én egy IBS -e s diák vagyok, és azt tudom csak mondnai hogy gazdálkodás szakra ne az IBS-t válaszd, mert az a legrosszabb szak az IBS-en. ha IBS akkor a BAFIN programme, ami a pénzügy , számvitel. Gondolom azt tudod hogy mindent angolul tanulunk, kivétel nélkül(mondjuk a gazdálkodás szakot lehet egyedül magyarul is tanulni, de sztem felesleges ha már kifizeted a töménytelen tandíjat). Igazából nem mondanám azt h rossz iskola, a követelkmény teljesíthető, nem a magyar színvonal az tény ( ELTE(államilag vinanszírozott)képzésen voltam az IBS előtt , szóval van hasonlítási alapom), viszont az hogy angolul tanulsz mindent és kapsz egy Oxford Brooks University angol diplomát is , az nem utolsó és persze az sem, hogy tökéletes angol tudást kapsz mind szakmai mind konyhanyelv mind szleng mind tökéletes angolból. Az tény hogy sok a gazdag gyerek, mivel nagyon magas a tandíj, viszont van olyan is aki ugy kuporgatja össze, diákhitelt vesz fel. Sok az értelmes ember is aki nem azért ment az IBS-re mert nem vették fel máshova, hanem az angol miatt. Nekem pl van egy volt BME-s csoporttársam. A lénmyeg hogy meg kell találni a " normális" nem elszállt , nem apuci -anyuci kedvence gazdagcsemetéket , és akkor nagyon jo kis társaságot kapsz :) De szó miszó, gazdálkodás szakra semmikképp ne válaszd az IBS-t , de igazából sztem más sulit se nagyon meret az általában mindenhol a büfészak és most nagyon divatos is.

ui: az , hogy az IBS fizetős , egy dolog (más suli is az, ha angol nyelven akarod tanulni a szakmád, nincs állami), viszont ha ügyes vagy és jól tanulsz, akkor kapsz ösztöndíjat, ami azt jelenti , hogy visszakapod a befizetett tandíjat és ingyen járhatsz :) és ez nem csak legenda , lehetséges, hiszen én is tandíjmentes lettem az előző félévemben :) remélem tudtam segíteni:)) jó tanulgatást, és még gondolkodj el ezen a gazdálkodás szakon. De ha IBS , akkor pénzügy -számvitel :)szia

2011. okt. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Jaj köszi nagyon aranyos vagy! Azért van még időm gondolkodni, mivel még most lettem 9-es azaz elsős a gimiben. mindenki azzal jön általában, hogy hülye gyerek képző mivel jelentős a tandíj. Hát azóta annyit változott vagy változik a kép, hogy elég sok minden lesz itt fizetős mire én oda kerülök. Úgyhogy "kopp" mindenkinek aki ezzel jött. És "kopp" nekem is mert a szüleink élete a pénzgyűjtés lesz, hogy egyáltalán szóba jöhessen bárkinek a továbbtanulás. Csak ne utálnám ennyire a matekot. Most jelenleg rontottam. Bár anyu szerint a kitűnőről gyakorlatilag csak rontani lehet, javítani nem. Pont matekból jelenleg 4-re állok. Ahhoz képest, hogy ez a legjobb jegy egy igen erős tanárnőnél. A végzősök azzal riogattak minket, hogy ez a nő fél osztályokat buktat és nincs nála 3-nál jobb jegy.
2011. okt. 20. 10:15
 14/15 anonim válasza:

1.

[link]


2.

[link]


3.

[link]


4.

[link]


5.

[link]

2013. jan. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Chrisballack válasza:
Én most végeztem IBS-t és biztosíthatlak, hogy versenyképes diplomát ad sőt nagy előnyt ad álláskeresésnél. Akik az elején kommentelnek csak irigyek mert soha nem tehetnék meg, hogy egy ilyen kiválló iskolába tanulhassanak és bennük van az a jó magyar mentalitás, hogy akinek pénze van az rohadjon meg. valószínűleg mert nekik sose lesz :)
2014. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!