Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha megkérdezik egy állásinterj...

Ha megkérdezik egy állásinterjún: Mondjon valamit, miért Önt válasszuk az adott állásra! Mit lehet erre válaszolni?

Figyelt kérdés

És ne azt írja senki, h. állása válogatja, meg ilyeneket, hanem valami sablonszöveget, amit el lehet ilyenkor sütni!

Amire harapnak!

Azt mégse lehet mondani, h. el kell tartanom a családom, kell nekem ez az állás!


2011. jan. 31. 22:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Sablon szöveget felejtsd el, azt halottak már sokat.

Ha súgnál némi infót, csak kiötölnénk valamit.

2011. jan. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 SuT válasza:
48%
"Azért, mert aszondomBazzzeg!Fogad kiüssem?!" :)))))))))))
2011. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert jó vagyok, szorgalmas vagyok, nagyon lojális a munkaadómhoz, kreativ vagyok, stb. Ezek közül azokat hangsúlyozd, aminek köze van az álláshoz.
2011. jan. 31. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Sablonszöveget nem lehet elsütni, akkor már be is buktad.

Mondjuk, ha megneveznéd az állást úgy könnyebb lenne válaszolni.

Általánosságban nézd meg milyen követelmények, elvárások vannak. A miért pont Önt? kérdésnél azt kell alátámasztani, indokolni, elhitetni:-) hogy Te felelsz meg legjobban a általuk felállított követelményeknek. Tehát nem jó vagyok vmiben, hanem én vagyok a legjobb: ) A motivációs levél verbális formája.

2011. jan. 31. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés: Miért Önt válasszuk az adott állásra?

Válasz: Azért, amiért én önöket választottam. Mindketten a legjobbat.

2011. jan. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
"Mert én vagyok az ideális jelölt: (felsorolod a korábban is kiemelt tulajdonságaidat és a munkához kellő tapasztalatodat, képzettségedet).
2011. febr. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyedül arra kíváncsiak, hogy tudsz-e mondani valami nem sablonszöveget.
2011. febr. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Félreértés!

A sablonszöveget nyílván nem arra értem, h. mit mondott előttem háromszáz ember, hanem h. mondjak valami frappánsat akkor is ha adminisztratív, mérnöki, logisztikai, értékesítési stb. területre jelentkezem!

Nem azt akarom mondani, amit már előttem mindenki elmondott!

2011. febr. 1. 13:39
 9/9 A kérdező kommentje:

mondoshawan

ez naggyon jó!

na, ilyenekre gondoltam!

2011. febr. 1. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!