Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az ügyvéd vagy a rendőr keres...

Az ügyvéd vagy a rendőr keres jobban?

Figyelt kérdés

Azt tudom, hogy mindkettő jól keres, a rendőr a nyelvvizsga miatt, az ügyvéd a beszedett pénz miatt.

De melyik a jobb állás, rendőrnél teljesen mind1, hogy milyen pozíció.

Melyik fizet jobban?


2011. márc. 1. 17:18
 1/8 anonim válasza:

Butaságokat hordasz össze. A rendőr a nyelvvizsga miatt? Ez mit jelent a te olvasatodban?


Az ügyvédek és a korrupt rendőrök nagyon jól keresnek. Valójában az ügyvéd keres jobban, mert a korrupt rendőr egyszer bukik, és minden vagyonát odaadja az ügyvédnek :D

2011. márc. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ezt a nyelvvizsgás indoklást én se értem.
2011. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én ezt hallottam egy barátomtól ,mert neki a tesója rendőr
2011. márc. 1. 17:46
 4/8 anonim ***** válasza:

Nyelvvizsgával jól lehet keresni? Akkor nekem dúskálnom kéne a pénzben, mert 4 felsőfokúm van.

A rendőrök keresetének semmi köze szerintem a nyelvvizsgához. Általában pont az a gond, hogy egy teremtett földi nyelven se tudnak (magyarul se!).


Egyértelműen egy ügyvéd keres jobban, bár a rendőrségnél a magasabb beosztások is biztos jobban élnek, mint négy éve.

2011. márc. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az a köze, hogy mondjuk a köztisztviselőknél jár nyelvvizsgapótlék, ami két felsőfokú esetében szép kis pénz ám.
2011. márc. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
erre gondoltam:D
2011. márc. 5. 19:15
 7/8 anonim ***** válasza:

van kis rendőr meg nagy rendőr, zugügyvéd meg sztárügyvéd...

de az ügyvéd általában

2011. márc. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet ezt így biztosra megmondani... A kommandósok például elég sokat visznek haza, főleg a tisztek/főtisztek. Ügyvédeknek a 20%-a a megélhetésért küzd. A rendőröknek meg kb. 40%-a. Valószínűleg az ügyvéd, de ha a tiszthelyetteseket/zászlósokat nem vesszük, akkor átlagban a rendőr keres többet.
2012. jan. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!