Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A Vodafonenál hogy tudok...

A Vodafonenál hogy tudok részletre telefont venni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Szeretnék egy HTC Desire-t. Egy hónapja dolgozom (bejelentetten). Azt olvastam a honlapon, hogy 30 napnál nem régebbi munkáltatói kell (szval, az mind1, mióta vagyok ott, csak az számít, hogy ne legyen régebbi 30 napnál az igazolás?). Nem tudom, hogy kommunikálnak -e egymással a telefontársaságok (csak mert a pannonnál van egy régi, 27 ezres számlám...) Milyen papírok kellenek egyébként még? Csak egy fényképes igazolvánnyal rendelkezem, és mivel albérletben lakom, ezért a számlák sem az én nevemre jönnek. Tehát:


Amivel rendelkezem: személyi, adókártya, bankszámla(amire most fog először utalás jönni).


Mire van még szükségem?


2011. márc. 3. 11:26
 1/2 anonim ***** válasza:

A munkáltatóin rajta kell lennie az utolsó 3 havi keresetednek. Ha nincs rajta (nem lehet rajta), akkor visszautasíthatják a kérelmet. Valószinűleg pénzügyekben kommunikálnak egymással.

[link]

2011. márc. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
thx :)
2011. márc. 3. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!