Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek nem undorítóak a...

Szerintetek nem undorítóak a gazdagok? {falunkba egy tehetős vállalkozóról van szó}

Figyelt kérdés

Némeik még köszönni se tud néz mint vadtehén ami még nem látott embert és köszönni se tud azért mer ki ha ő nem.

Egyszer meg szét volt halva hogy kinek képzelem magam hogy nem köszönök neki elkezdte a gazdag dumát hogy több tiszteletet is mutathatnál egy sikeres embernek te kis csira jössz te még könyörögni hogy nálam dolgozhass...


Én meg mondtam hogy fogd be a pofád mert beleszarok :D:D


2011. márc. 21. 22:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Elmondok egy nagy titkot: mindenki utálja a gazdagokat. Senki nem mondja azt, hogy ááá nekem nem kéne az a kocsi. De kéne. Aki ezt nem vallja be, nem így gondolja, az nem őszinte magával. És innentől meg kétféle ember van: az egyik irigykedik, pazarolja az energiáját, hogy szitkozódjon és nem tesz semmit, a másik pedig annyit szól "nekem is lesz ilyen" és azon iparkodik, hogy legyen.


Nem csak az a gazdag, aki 100 milliós házban lakik. Ha van valakinek havi 200-250e Ft fizetése, akkor már gazdagnak mondhatja magát. És rengeteg embernek van ilyen fizetése, amiért nagyrészük meg is küzdött.

2011. márc. 22. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Tudod ha az életben leanyáznál csak mert rád köszönnék simán továbbmennék és sajnálnálak nagyon. Lázár valóban az ilyen köcsögökre gondolhatott a beszédében mint amilyen te vagy. Egy kalap alá veszel minden embert aki jobban él nálad és itt a neten jól beolvasol nekik! Micsoda bátorság! Tudod miért köszönök rá azokra az emberekre akik irigyek rám? Hogy megpróbáljam érzékeltetni velük hogy mindannyian emberek vagyunk, és ne a pénz határozza meg azt hogy tiszteljük e egymást vagy sem. Meg sok ember zavarban van mert nem tudják eldönteni rólam hogy csak mert gazdag vagyok szóba állok e vele, visszaköszönök vagy átnézek rajta. És ha visszaköszön annak a vége egy nagyon jó beszélgetés is lesz, van olyan nagyszerű dolgozóm akit így vettem fel egyszer. Amit én felépítettem az eddigi életemben az egy olyan komoly munka hogy nagyon sok embernek ad biztos megélhetést és még akár téged is megmenthet egyszer ha úgy alakulna, csak éppen fogalmad nem volna hogy kinek is köszönheted. Az emberek tisztelnek azért amit megcsináltam, persze jelentéktelen alja nép mint amilyen te is vagy mindig is lesznek. És nem repesztem szét senkinek a házfalát meg nem dübörgök és nem porolok. Egy szánalmas kisebbségi komplexussal bíró görény vagy, akire nincs szükség ebben az országban. Én 50 éves kor fele közeledek, soha nem voltam még ilyen durva senkivel, de nálad nem bírtam ki. Jó lenne tudni hány éves vagy és mi a foglalkozásod, bár az egyértelmű hogy mi nem lehetsz. Kicsit szállj magadba és próbálj valami értékteremtő munkát végezni mielőtt valaki még eltapos.
2011. márc. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
76%
Én már csak annyit tudok hozzátenni, hogy gondolkodj el azon kérdező (már ha képes vagy gondolkodni): nálad is vannak szegényebb emberek, az ő számukra pedig te is gazdag vagy , így aztán ne csodálkozz ha odaköszönsz egyikőjüknek és viszonzásul beszólnak neked...
2011. márc. 23. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Főnök köcsög nem vagy a főnököm szóval fogd be a pofád
2011. ápr. 5. 14:46
 25/27 A kérdező kommentje:
Gazdag köcsögg te vagy a jelentéktelen te utolsó undorító féreg
2011. ápr. 5. 14:47
 26/27 anonim ***** válasza:
Remélem ha egyszer kórházba kerülsz kérdező nem fognak megmenteni azzal a kutatási eljárással ami már nagyon sok embert megmentett és amit én szabadalmaztattam és fejlesztettem ki, mert az ilyen agyament tetves embergyűlölő mocskos ge...k még azt sem érdemelnék meg hogy megszülessenek. Ha én a főnököd lennék már nem is élnél te köcsög(egy g-vel,majd nézz utána a szótárban).
2011. ápr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

"egyik írta hogy hangosan odaköszönök az irigyeknek én nem néznék érdekesen leanyáználak ha hangosan odaköszönnél gazdag barom mi a faszt képzelsz magadról buzeráns barom"


előbb még az volt a baj, ha nem köszönnek, most meg az is, ha igen?

2015. aug. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!