Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek nem undorítóak a...

Szerintetek nem undorítóak a gazdagok? {falunkba egy tehetős vállalkozóról van szó}

Figyelt kérdés

Némeik még köszönni se tud néz mint vadtehén ami még nem látott embert és köszönni se tud azért mer ki ha ő nem.

Egyszer meg szét volt halva hogy kinek képzelem magam hogy nem köszönök neki elkezdte a gazdag dumát hogy több tiszteletet is mutathatnál egy sikeres embernek te kis csira jössz te még könyörögni hogy nálam dolgozhass...


Én meg mondtam hogy fogd be a pofád mert beleszarok :D:D


2011. márc. 21. 22:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
60%
Azért a nem köszönésnél ez a szöveg, amit ide írsz, nagyobb taplóság, eleve ha azt az elvet nézzük, hogy egyik valaminek az elmulasztása, másik meg minden esetben szándékos és rosszindulatú. Az meg különösen, hogy mindenkire általánosítasz, esetleg olyanokra is, pl. kutatók, orvosok, mérnökök, akik saját munkájukkal és hozzáértésükkel gazdagodtak meg. Egyébként a szövegelésed alapján te még sokkal inkább túltennél azon, akit szidsz, ha az ő anyagi helyzetében lennél. De úgysem leszel, főleg ha ezt nem részegen, hanem józanul írtad, egy minimális intelligenciával rendelkező ember részegen is jobbat ír.
2011. márc. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
71%

,,a gazdagokat szeretem fikázni és büszke is vagyok rá".

Kérdező sajnos te is tapló vagy,tudod te mennyi munka abban,hogy valaki odakerüljön?Fingod sincs szerintem,ezek az emberek példaértékűek,elhiheted,amíg más otthon vedeli a sört meg nézi a Való Világot addig ezen sikeres emberek célokat tűznek ki és dolgoznak rajtuk,inkább felnézni kellene rájuk,mert a 90% az becsületes munkával érte el,lásd Bill Gates,Steve Jobs.

Olvasd el: T Harv Eker Milliomos Elme titkai könyvet rád fér hidd el.

Savanyú a szőlő nálad,gazdag akarsz lenni de nem vagy ezért fikázod őket mert irigy vagy,bár te is olyan akarsz lenni de ahhoz sajnos mint a magyar átlag lehet lusta vagy.Tegyél érte,hogy te is gazdag légy,legyenek céljaid és dolgozz érte.

Az életben bármi amit birtokolni akarsz annak fizesd meg az árát-Robert Kiyosaki.


Vagy Bármi ami megéri,hogy birtokoljuk az életben az megéri,hogy dolgozzunk érte-Napoleon Hill

2011. márc. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
80%

1. Irigy vagy.

2. Sose leszel gazdag.

3. Egyszer jól összefognak verni.


Nagyjából ennyi...

2011. márc. 22. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
67%

nem tetszik a stílus, de ez azért vicces volt:

"annyi memóriája van mint egy floppy lemeznek"

még nem hallottam...

2011. márc. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
egyik írta hogy hangosan odaköszönök az irigyeknek én nem néznék érdekesen leanyáználak ha hangosan odaköszönnél gazdag barom mi a faszt képzelsz magadról buzeráns barom
2011. márc. 22. 12:09
 16/27 A kérdező kommentje:
Na elmondom, hogy miért utálom a gazdagokat: pl mi falunkba a gazdáknak az utcák közepén vannak a gépparkjai. Állandóan beporolnak nyáron az ablakomon {rossz poros az út már} nekik nincs vele bajuk mert légkondijuk van és nem megy be a pór. Szerintetek nem undorító, hogy azért takaríthatok állandóan mert ezek azt hiszik az övéké az utca??
2011. márc. 22. 12:26
 17/27 A kérdező kommentje:

Mindenki háza reped mert mennek mint a félörült volt akinek kiesett az ablaküveg mert annyira berezgett az ablak a gazdáknak persze beljebb van a házfaluk igy semmi bajuk nincs. És fizetjük a teljesítményadót a rossz útért.

Feljelentéssel nem mennénk semmire mert a pogármester engedte meg nekik a gépparkokat, próbáltunk aláírást gyűjteni sokan nem is merték aláírni mert félnek ha elveszítik az állásukat akkor nem fognak a korrupt polgármestertől segélyt kapni.

2011. márc. 22. 12:31
 18/27 anonim ***** válasza:
69%

Valaki azt írta, hogí irigy vagy. Először helyeseltem magamban, de most már úgy látom, hogy beteg vagy. Pszichiátriai eset.

Mégiscsak lehet valami Lázár kijelentésében, pedig ha valaki, akkor ő nagyon is ellenszenves figura.

2011. márc. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
az utolsó beírásomat olvasd el azért utálom őket
2011. márc. 22. 12:44
 20/27 A kérdező kommentje:
Mit rinyáltok hogy megdolgoznak érte?? Akinek több 100 milliós villája van az nagyon megdolgozott érte... :P:P
2011. márc. 22. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!