Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Dolgoztál ilyen helyen,...

Dolgoztál ilyen helyen, milyen ezt csinálni, vesznek is?

Figyelt kérdés

[link]


ez pedig pénzváltó, nem értem miért nem kell ehhez képesítés???


[link]


2011. ápr. 29. 12:01
 1/8 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Mi üzemeltettünk rock klubbot, oda is jöttek minden héten koncertek alkalmával rózsát árulni, de azt nem kell talán elmondanom, hogy ugyanaz a nő sosem jött 2 hétnél többször. Az biztos, hogy több ajánlatot kapnak, mint a rózsákra.

A másikhoz pedig csak számolni kell tudni, de ha valami hiányzik ,azért te viszed a balhét, ilyen egyszerű, ezért nem kell képesítés.

2011. ápr. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

összekevertem volna a valutaváltóval?

mi a különbség?

2011. ápr. 29. 14:02
 3/8 A kérdező kommentje:
mert ahhoz azért érteni kell hogy ne legyen hamis pl a dollár...
2011. ápr. 29. 14:02
 4/8 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
de azt sehol sem tanítják, csak tapasztalattal lehet megtudni illetve előzetes utánanézéssel, erre nincs külön tanfolyam.
2011. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
dehogy nem, azért van a valutapénztáros tanfolyam, de ha ennyi akkor lehet megpróbálom.
2011. ápr. 29. 15:23
 6/8 A kérdező kommentje:
tárgytalan, felhívtam, és kell a papír hozzá..erről ennyit:)
2011. ápr. 29. 15:36
 7/8 Sovcsik Krisztián ***** válasza:

Érdekes, miért írja valaki, hogy nem kell papír, ha kell papír?

Amikor én kiírom milyen munkaerőt keresek én sem írom, hogy nem kell semmi, mert igenis érettségi kell nálunk a munkavégzéshez. Áhh mindegy nem értem az embereket.

2011. ápr. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát én sem értem, oké a papírt még elvégeztette volna, de még nyelvvizsga is kell hozzá. és az sem volt feltüntetve..
2011. ápr. 29. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!