Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha én elvégzek egy egyetemet,...

Ha én elvégzek egy egyetemet, de mégis olyan munkahelyre megyek, ahova nem kell az, akkor több fizetést kapok?

Figyelt kérdés

Például elvégzem az egyetemet,megvan a diplomám és megyek utcaseprőnek vagy kőművesnek.Több pénzt kapok úgy,ha van diplomám?


Azzal most ne törődjetek,hogy nincs értelme,az megint más,most csak kíváncsi vagyok.


2011. máj. 4. 22:20
 1/5 anonim válasza:
68%
Nem, nem kapsz. Ha olyan helyre mész ahol nem kell a diplomát, mondjuk tényleg utcaseprőnek akkor tök mindegy, hogy van-e diplomád vagy nincs :DD
2011. máj. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos a munkáltatók olyan szűklátókörűek mint TE

(már megbocsáss)


Én diplomával jelentkezgetek "alacsonyabb" munkahelyekre, és nem vesznek fel.

Sok munkáltató azt hiszi többet kell fizetnie mert diplomás az alkalmazott. Pedig ilyen NINCS!

Nincs diplomás minimálbér!!

Bérminimum van!

2011. máj. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

Szerintem egy kicsit elszálltál magadtól. 23.11

Van kétfajta minimálbér ! A SIMA ÉS A SZAKMUNKÁS.Egyébként tényleg nincs egyetemi végzettségűeknek külön bér.

2011. máj. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Te miről beszélsz?

Ki van elszállva magától?


Mi az hogy "SIMA ÉS A SZAKMUNKÁS" minimálbér???

Új fogalmakat vezetsz be?


Most emelkedett a minimálbér és a garantált bérminimum!


Minimálbér: 78000 Ft

Bérminimum: 94000 Ft


Garantált bérminimum azt jelenti, ha valaki a szakmájában dolgozik, legalább annyit kell kapnia!

Pl. Egy asztalos ha asztalosként dolgozik nem kaphat minimálbért!!!

Ha szalagos munkát végzel, ahhoz nem kell szakma, akkor csak minimálbért kapsz.

2011. máj. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12.18 egyről beszélünk, csak más megfogalmazásban.Elnézésedet kérem.
2011. máj. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!