Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan? Össze szeretnék...

Hogyan? Össze szeretnék gyűjteni néhány álláskeresési tippet, ötletet, trükköt.

Figyelt kérdés

Hamarosan munkanélküli leszek, lejár a szerződésem. Amíg van munkám, szeretnék másikat találni.

Hogyan álljak neki? Mit írjak az önéletrajzba, motivációs levélbe, hogy esélyem legyen?

Az egyetemet elvégeztem, de a nyelvvizsga miatt nem kaptam diplomát. Azóta folyamatosan próbálkozom a nyelvvizsgával, sikertelenül.

25 vagyok, és férjezett. Emiatt az esélyeim szinte egyenlőek a nullával, pedig még nem szeretnék szülni, de a munkáltatók folyton ezzel az indokkal utasítanak el.

Segítsetek ezeket a hátrányokat szépen megfogalmazni!


2011. máj. 11. 13:49
1 2
 11/15 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
És közvetítő cég érdekelne?
2011. máj. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Bármi érdekelne jelen pillanatban! :)
2011. máj. 11. 15:23
 13/15 Sovcsik Krisztián ***** válasza:
Mailben tudunk értekezni? Mert itt hirdetésnek minősül.
2011. máj. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hát egy tipp neked, először járd körbe a helyet ahová önéletrajzot készülsz beadni, beszélj az ott dolgozókkal, próbáld levenni mi a dörgés, és hogy mire haraphat a munkáltató.


Aztán azt hazudd be csalinak..


Meg nem át, ha tudsz megnyerő módon érvelni, és jól fogalmazni.

2011. máj. 12. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ja és az egész mit sem ér, ha nincs egy jólsikerült egészalakos fénykép mellékelve a dologhoz, a legtöbbször az dönt 10 esetből 7 szer. 10 ből 5 ször meg csak a képet nézik meg és döntik el, hogy behívnak e vagy sem..
2011. máj. 12. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!