Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Budapesten milyen gyárak...

Budapesten milyen gyárak vannak? Sürgősen munka kellene

Figyelt kérdés
Munkát keresek de itt Borsod megyében mindenhol csak hetes szerződéseket kapok. Most úgy döntöttem felmegyek Pestre és ott próbálok szerencsét.. Mennem van kihez. Csak munka kellene. Érettségim van ; ami tudom hogy nem jelent nagyon sokat a mai világban. De dolgoztam én már gyárban csomagoló és anyagmozgatóként. És egyáltalán nem áll tőlem távol a fizikai munka. De nem tudom Pesten mégis milyen gyárak vannak. Merre keresgéljek. Előre is köszi a válaszokat..
2011. jún. 5. 12:25
 1/7 anonim ***** válasza:

BP-en a gyárak és gyártelepek nagyrésze kiköltözött a peremkerületekre illetve az újabbak az M0 környékére. Csepel környékén (xxi. kerület) elég sok gyár van.


De munka nem sok van, én előbb érdeklődnék és utána indulnék csak úgy neki...

2011. jún. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Borsodban itt a BorsodChem, nem próbálkoztál még ide jelentkezni?
2011. jún. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Komolyabb képzéshez nem kötött fizikai munkákat akár gyógyszergyárakban is találsz, azokból elég sok van Budapesten. Raktári munka, anyagmozgatás, ilyesmik ott is akadnak.
2011. jún. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
73%

Pesten van sok gyár, csak az a baj, hogy mindenhol mennek a gyakornoki programok, a gyakornokokkal elvégeztetik a kulimunkákat ingyen.


Szakmunkára meg végzettség kell, és ezenkívül a közeli lakhely is feltétel szinte mindenhol.


Ha van lakatos vagy műszaki végzettséged akkor ide tuti felvesznek ha még tart a felvétel.


[link]


Ha túléled a próbaidőt, még szerencséd is lehet és egy évig tuti a melód, viszont sztem túl hosszú távra ne tervezz velük aljas emberekkel van tele.

2011. jún. 6. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Dunaharasztin keresnek hegesztőket meg lakatosokat. Konkrét állásajánlatról tudok, mert én dolgoztam az egyik ottani cégnél, mint kereskedelmi munkatárs. Meg tudom adni a főnök nevét és telefonszámát.


Viszont a próbaidőn nagyon fel kell kötnöd a gatyádat, mert hamar repülsz, hacsak egy kicsit is azt látják, hogy lopod a napot és állsz.

2011. jún. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ezzel csak az a baj hogy én lány vagyok :) itt ahogy írjátok a hegesztőket meg lakatosokat.. szerintem arra gondoltak többet h férfi vagyok.. bocsi én írtam le pontatlanul a kérdést.. mert én egy 21 éves érettségizett lány vagyok.


Szerintem hegesztőnek vagy lakatosnak odaállnék csak kinevetnének :S

2011. jún. 7. 15:35
 7/7 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm az eddigi válaszokat ... viszont így nem igazán találok semmit :S konkrétan a gyárak nevével többre mennék.. mert akkor felhívnám őket sorra próba szerencse alapján hátha lenne felvétel.. valahova.. googleba hiába írom be nem jutok vele egyről a kettőre...
2011. jún. 7. 15:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!