Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lejárt a szerződésem! Ajándék...

Lejárt a szerződésem! Ajándék a főnöknek? Mit kell ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
1,5 évig dolgoztam egy helyen, most fog lejárni a szerződésem. Családias légkör volt, 8-an dolgoztunk együtt. Mit tanácsoltok? Mit kell ilyenkor tenni? Szeretném megköszönni a munkát. Szoktak ilyenkor adni vmi ajándékot a főnöknek? A munkatársaimnak vinnem kell valamit? Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 6. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Munkatársaknak vihetsz be sütit.

Főnöknek? Nem tudom mennyire volttatok jóban, virág, bonbon ha nő, ital, ha férfi.

Ezek sablonos ajándékok, de nem lehet vele melléfogni.

Ha ismered és valami személyesebb is eszedbe jut, az is jó ötlet, persze túlzásokba ne ess.

2011. jún. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs kőbe vésett szabály, de ha jó a viszony, lehet vinni valamit. Ha nem is ajándékot (amit elég nehéz 8 emberre eltalálni), de valami sütit, finom italt ki lehet utolsó nap, aztán csapni egy búcsúbulit. ;)
2011. jún. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mark86


ezen igazából a főnöknek kéne törni a fejét! te köszönöd meg???

lol

2011. jún. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
lol nálunk mindig az kapott ajándékot, aki elment, nem ő adta
2011. jún. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen!

Az ajándékot az kapja, aki elmegy, viszont a kaját, piát ő állja. Itt jön össze kb. egyformára a két oldal kiadása.

2011. jún. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mért nem a főnök lep meg azzal, hogy meghosszabbítja a szerződésed? :P
2011. jún. 11. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!