Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik a tapasztalatok a Multi...

Mik a tapasztalatok a Multi level marketinggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok néhány tapasztalatot, és hogy mit gondoltok róla.
2011. jún. 7. 14:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/77 anonim ***** válasza:

"Még a világon semmi tényszerűt nem állítottál"

Nocsak. Az előbb még az volt a baj, hogy nem támasztom alá az állításaimat. Most akkor állítok alátámasztandó tényszerűt, vagy nem?


"Ez a jövő."

Nem, ilyet nem mondtam. Már sokadszor adsz a számba olyan mondatokat, amik nem hangzottak el. Ez egy meglehetősen rossz szokásod.


"mert szerinted nem fontos"

Így van, szerintem nem fontos. Az MLM rendszer nagyon sokféle termékkel működik, hogy én történetesen mivel foglalkozom, az semmit nem változtat a tényeken, tehát irreleváns.


"Akkor miért jobb az MLM rendszer?"

Összehordtál itt féligazságokat árrésekről és jutalékokról, valamint ezek mértékéről. Nem értem, hogy jön ez a "miért jobb" kérdésedhez. Sokadszor írom le, de rendkívül kitartó vagyok, hátha most megérted ezt az egyszerű koncepciót. A vevő eldönti, hogy adott termék adott áron jó-e neki, vagy nem. Ezen kár vitatkozni. Ráadásul ez a része a "miért jó" kérdésnek ugyanígy érvényes bármilyen kereskedelmi rendszerre, bármilyen termékre és bármilyen árra. A vevő dönt. Pont. Nincs általános igazság. Van, akinek ez jobb, van, akinek a másik. Ezért jó tehát a vevőnek. Illetve átfogalmazom a kedvedért: ezért jó egyes vevőknek. (Más vevőkkel meg foglalkozzon más.)


És megintcsak sokadszor kell leírnom, de megteszem: az "eladónak" pedig azért jó, mert jövedelme van belőle. Egyrészt sok (csak tőle függ, hogy mennyi), másrészt pedig passzív.


Gondolom még mindig nem érted, úgyhogy nyugodtan tedd fel ugyanezeket a kérdéseket újra!

2011. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/77 anonim ***** válasza:

Féligazság?


Ide van leírva, egy kollega írta le, akit akkor a szárnyaid alá vettél. Akkor tán ő hazudott?

2011. jún. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/77 anonim ***** válasza:

"akit akkor a szárnyaid alá vettél"

Hozzá sem szóltam. Megint a szokásos ferdítésed?


"Akkor tán ő hazudott?"

Nem, te ferdítesz, úgy tűnik, minden mondatoddal.

Ezt írod: "emellett azt mondod, hogy mekkora királyság, ha alattad árulnak abból te mind mind busás jutalékot kapsz (meg az is aki feletted és őfelette, stb... tehát jutalék jutalék hátán.)"


Most beidézheted, ki írt busás jutalékról, mert nekem úgy tűnik, csak te. "Jutalék jutalék hátán". Ezt is csak nagyon jóindulattal nevezető féligazságnak (és én ilyen nagyon jóindulatú vagyok veled), mert ezt te találod ki, te fogalmazod meg így, hogy ferdíthess vele.


Tedd meg magadnak a szívességet, és légy igényesebb a hozzászólásaiddal. Először is ne ferdíts, ne írj olyat, ami nem igaz. És főleg ne akarj mondatokat mások szájába adni. Ha idézel, tedd azt pontosan. Ne írj olyat, amit nem tudsz alátámasztani, a gondolataid sz.rt sem érnek, mert nem vagy hozzáértő. Tényeket írhatsz, a tényeket mindegy, hogy ki írja, csak azokat sajnos nem tudsz. Véleménye meg mindenkinek van, neked mondjuk tökéletesen megalapozatlan. Ezért annyit is ér..


Aztán pedig talán légy annyira is igényes magaddal kapcsolatban, hogy megválaszolod a hozzád címzett kérdéseket. Mert eddig csak annyit csináltál, hogy a kérdéseket figyelmen kívül hagytad, a számonkérésről elegánsan megfeledkezel. Alaptalan, ostoba és hazug állításaidat pedig sohasem támasztod alá. Legyen szó pl. arról, hogy azt állítod írtam valamit, de beidézni már nem tudod. Nagyon gyengék egyrészt a témabeli ismereteid, másrészt a vitatechnikád. Illetve az nem gyenge, olyanod nincs is. Csak hangoskodsz itt, azt gondolva, hogy aki hangosabb, annak van igaza. Talán azt gondolod, ha elégszer elmondod a magadét, akkor igazad lesz, még érvelés nélkül is. Komolytalan vagy. Ha megengeded, megpróbálom elengedni a témához nem kapcsolódó, vagy ferdítő hozzászólásaidat a "fülem" mellet.

2011. jún. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/77 anonim ***** válasza:
51%
Egy nagy átverés az MLM, olyan mint a fogyasztói csoport...emberek lehúzására szakosodott,finoman elmaszkírozott intézményesített csalás és lopás.
2011. júl. 31. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/77 anonim ***** válasza:

itt mindenki agymosást kap az állam átmosta az emberek agyát a televizóval és az állami oktatás nagy részével

az mlm egy nagy lehetőség a jobb élet felé akik itt szidják azok valószinűleg bukott mlm-esek mert nem voltak kitartóak mert nem volt megfelelő céljuk vagy pedig nem bírják felfogni a lényeget nincs semmi baj azzal ha nem akar mindenki ebben az üzletágban dolgozni sőőt szeremcse mert akkor nem müködne a világ !!! az egész világ piramis nézd meg a munkahelyedett te beosztott vagy van feleted is ember jobb esetben alatad is a főnököd jobban keres mint te az mlm-ben nincs főnök és jobban kereshetsz mint akik felettetek vannak az egyház is piramis alakzatot ad ki ha lerajzolnánk (pap biboros páoa stb ) a papok csak egy kis lakást kapnak míg a pápának egy egész kis országa van :D amennyit dolgozol annyit keresel egy szimpla munkahelyen dolgozhatsz többet egy megadott összegnél sosem fogsz többet keresni itt van rá lehetőség !! aki belevág van célja és kitartó az pár év alatt anyagi fügétlenségben élheti az életét :)

2011. aug. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/77 anonim ***** válasza:

Utolsó:

A 30-45%-os árrés az sok? Neked sincs sok fogalmad a kereskedelemről. Csak a Tesco átlagos árrése 50%. Szerinted miből adnak a boltok 50-70%-os árengedményeket amikor leárazások vannak? A 20%-os árrésből???

És ez még nyereséges a cégnek.


Te tényleg ennyit tudsz a kereskedelemről. Bár már megszoktam, hogy a huszonévesek akiknek még a tojáshéj a fenekükön van nem sokat tudnak az életről. Viszont a virtuális világban nagyon okosnak hiszik magukat.

2012. nov. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/77 anonim ***** válasza:

Az előbb egy oldallal ellapoztam.

Erre válaszoltam:

Időpont 2011-06-10 20:55

2012. nov. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!