Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik a tapasztalatok a Multi...

Mik a tapasztalatok a Multi level marketinggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kérlek írjatok néhány tapasztalatot, és hogy mit gondoltok róla.
2011. jún. 7. 14:59
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/77 anonim ***** válasza:
9%
Elég rendesen összekeveritek a szezont a fazonnal.
2011. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/77 anonim ***** válasza:
8%
Úgy jársz jól, hogy minőséget veszel olcsóbban, nem pedig a tecsóban a szart, ami ráadásul a pénzedet is kiviszi külföldre.
2011. jún. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/77 anonim ***** válasza:
Na akkor sorolj fel nekem minőségi cuccokat amitől fellendül a magyar gazdaság.
2011. jún. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/77 anonim ***** válasza:

Ez a jövős duma tényleg igaz csak nem így ahogy az agymosottak elképzelik.Az mlm-nek is a célja hogy minél több embert bevigyél magad alá.Miért?Hogy neked jó legyen.Mit mondassz annak akit beakarsz csábítani?Hogy neki lesz jó.És innentől fogva engem nemis érdekel ez az egész, a rendszer működési elve nekem épp elég.


De a netes vásárlás nem feltétlenül hülyeség. Például simán jobban megéri műszaki cikkeket venni a netről megbízható helyről mint hipermarketből. Nem kell fenntartani a boltot, alkalmazottaknak fizetést adni, sokkal kisebb darabszámmal is működhet egy országos webshop mint egy bolthálózat.


Tegyük fel egy nap átlagba vesznek 5-10 digitális órát egy webshopba. Ahhoz hogy ezt a keresletet ki tudja elégíteni elég ha van 100 digitális órája és hetente utánrendel.Ha egy hipermarket láncnak van ekkora forgalma akkor a sok áruházába minimum többszáz ilyen óra kell hogy mindenhol legyen, és lesz ahol hamarabb elfog fogyni lesz ahol egyáltalán nem.Emellett még hasznos az is hogy a webshop sokkal gyorsabban forgatja meg a tőkéjét, jelen esetben általában 2 hét alatt. A vevőnek pedig külön öröm hogy nem kell boltba mennie, hanem a rendelést pár napon belül kézhez kapja.

2011. jún. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/77 anonim ***** válasza:

Webshopok most is vannak. Én is sokmindent onnan rendelek, de azok kívül hogy valaki becsönget vele nem feltétlen olcsóbb ugyanis a postaköltséget a vásárlóval fizettetik meg...


Milyen jó is lenne nem lennének nagy bolthálózatok, többezer ember lenne munkanlküli pluszban amikor a munkahelyteremtésen van a hangsúly.


De amúgy a kiviszi külföldre pénzt még mindig nem értem. Talán az MlM cégek mind állami cégek? Vagy a vállalkozások nem fizetnek adót? Vagy hogy van ez? :)

2011. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/77 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Ne keress értelmet ebben.

Az MLM "kiképzés" során tudatos agymosás folyik. Aki eleinte kitalálta ezt a rendszert zseniális pszichológiát alakított ki mögé. Azért, hogy az új embert be lehessen szervezni és azért is, hogy aki mélyen elmerül egy ilyen mocsokban annak ne tűnjön fel, hogy napi 15 órákat gürizik egy Tesco-s eladó bérének max másfélszereséért úgy, hogy XXX költsége (utazás, telefon, öltözködés..) van vele.


Rengeteg embert ismerek - mégtöbbet gazdag körökből - és SOHA SENKIVEL nem találkoztam, aki MLM-ből meggazdagodott volna. Csak olyat, aki max. 150-200 nettót keres vele, de akkor nagyon fenn van a ranglétrán. A 90%-uk 100 nettót keres...

2011. jún. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/77 anonim ***** válasza:
Legyen akármilyen a termék, ha ennyi ügynök díját tartalmazza az ára, olcsó nem lehet. Ld. még befektetési ügynökök, olyan nincs is a portfóliójukban, ami nem fedezi az ő többszintes jutalékukat.
2011. jún. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/77 anonim ***** válasza:
39%

Mindenki vegye észre, hogy ez itt egy parttalan vita. Aki alapvetően hülye, mert meggyőződésében érvekkel sem ingatható meg, azzal élőben sem érdemes foglalkozni, nemhogy itt, egy netes "fórumon". Az ő szellemi fejlődésüknek sajnos végleg befellegzett.


Vannak viszont olyan emberek, akik mindig nyitottak az újra, akik nem gondolják magukról, hogy ők már mindent tudnak. Na ők azok, akik meghallják a másikat, akik érvelni próbálnak, mégha az érveik többsége az információhiányuk miatt téves is. Ők talán fejlődőképesek, de velük sem lehet egy ilyen fórumon erről hatékonyan beszélgetni.


Javaslom, hogy ha valaki tanulni akar a másik féltől, az privátban vegye fel vele a kapcsolatot, és ott folytassák személyesen.


Mindenkinek sok sikert az életéhez. A túl okosaknak szerencsét is. Az átlagnál nagyobb szükségük lesz rá.

2011. jún. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/77 anonim ***** válasza:
81%

Én nyitott vagyok az új dolgokra, de...

Még mindig nem kaptam konkrét választ arra, hogy ez miért jó?

Valaki győzzön meg KONKRÉT ÉRVEKKEL!

Ne olyanokkal, hogy tudatlanok vagyunk, vagy hogy ebben van a jövő. Meg micsoda lehetőségek vannak benne... De mik azok a lehetőségek?

2011. jún. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/77 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nyitott vagy az újra. Mindazonáltal feleslegesnek tartom, hogy tökéletesen önzetlenül, egy ilyen heves vitákra alkalmat adó témában itt nyilvánosan, az írásos kommunikáció minden hátrányával súlytva próbáljalak felvilágosítani. Feleslegesnek tartom. Ha igazán érdekel, akkor venni fogod a fáradságot, és megkeresel valakit személyesen vagy privátban, aki ebben tud neked segíteni. Ha meg nem érdekel, akkor feleslegesen fárasztanánk egymást.. :)
2011. jún. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!