Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány évesen határoztátok el,...

Hány évesen határoztátok el, hogy mi lesz a munkátok felnőtt korotokban?

Figyelt kérdés
és mi volt ez a munka, és mégis "mik" lettetek :)
2011. júl. 1. 16:20
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
74%
18 évesen döbbentem rá, hogy amit tanultam azt is kell dolgoznom, nem szabadulhatok meg tőle nem tanulhatok tovább egy világ omlott össze bennem.
2011. júl. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim válasza:
100%
12 vagy 13 évesen határoztam el, hogy színésznő leszek. Mára már biztossá vált, hogy ezt a pályát fogom választani!
2011. júl. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Első, ez nem igy van! Manapság más világot élünk, pályamódositás szinte már természetessé vált idősebb korban is. Az a ritka amikor az ember onnan megy nyugdijba ahol dolgozni kezdett.


Egyébként én nem határoztam el sosem, mert annyi minden érdekel hogy nem tudtam volna választani. Hagyom magam sodródni az árral és kipróbálok mindent. Később majd csak eldől mihez lenne kedvem, de az sem baj ha mindig mást dolgozik az ember. Legalább nem egyoldalú a terhelés..

2011. júl. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
14 évesen dráma tagozatra jártam, színésznő szerettem volna lenni. Aztán idegen nyelveket tanultam és idegenvezető, illetve multinál tolmács szerettem volna lenni. És a valóság : közgazdász lettem, jó fizetéssel, uncsi munkával. Hiányolom az emberek közelségét!
2011. júl. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:

18 évesen, jelentkezés előtt, hogy tanár szeretnék lenni, el is végeztem két nyelvszakot (akkor még két szakra járt az ember), de végül nem tanítottam, csak az egyetem alatt magántanítványokat.


Aztán főleg a nyelvtudásomból éltem, évekig egy multinál dolgoztam, kb. 5 éve pedig egy külföldi ország magyar konzulátusán. Emellett fordítok is, de szerencsére ma már megtehetem, hogy erősen szelektálok a megbízások között, és csak a számomra érdekeseket vállalom el.


34N

2011. júl. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
18 évesen. Nem is választhattam volna jobban, imádom, amit tanulok :)
2011. júl. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!:)

nagyon érdekeseket mondtatok eddig:)

2011. júl. 1. 16:30
 8/37 anonim ***** válasza:
52%
Egy tizenéves még nem elég tapasztalt hogy eldöntse mi akar lenni. A gimnázium a tipikus időhúzás de nagyon sokan csak későb döbbennek rá mi is a nekik való, és esetleg pályamódositás lesz a vége. Nagyon kevesés az olyan céltudatos diák aki már általános iskolában tudja mi szeretne lenni. Erre meg kell érni
2011. júl. 1. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:

utolsó!

Bocsánat nem bunkóságból írom mert teljes mértékben igazad van, de én arra lennék kíváncsi hogy TE hány évesen döntötted el h x-y akarsz lenni, és mégis pár év múlván mégis mi sikeredett belőle. Nem arra hogy most kevés a céltudatos tizenéves.Télleg bocsánat,mert igazad van, de nem erre voltam kíváncsi...

2011. júl. 1. 16:34
 10/37 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fura, de 23... Most 30 vagyok, és a megvalósítás rögös útját járom tovább. (Nem ilyen extrém dologra kell gondolni, hogy celeb akarok lenni :D ) Bármi lehet az ember, ha hisz benne - azt mindenképp meg lehet oldani, hogy legalább életed egy részében azt csinálhasd, amit szeretsz. Nem szabad feladni.
2011. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!