Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tényleg valós vagy csak beetetés?

Tényleg valós vagy csak beetetés?

Figyelt kérdés

Nagyon felkapott a neten most az a "munkalehetőség", amit a következő szöveggel hirdetnek: napi 3-4 óra, kimagasló jövedelem, adatmásolás, riportok küldése.

Érdeklődésre viszont semmi konkrétumot nem kapunk, csak h fizessünk be 600 Ft-ot és aztán kapjuk a kezdőcsomagot.

Minden hirdető portál tele az ilyenekkel.

Van aki kifizette és megkapta a szükséges információt és jelenleg is ebben dolgozik?


2011. júl. 18. 14:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ez mindig kamu.Most őszintén munkalehetőség úgy kezdődik,hogy fizess be ....

Nem kéne bedőlni nekik.

2011. júl. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ennyi...
2011. júl. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ilyenkor az a munkalehetőség, hogy te is ugyan így hirdetsz és szedegeted be a 600 forintokat....
2011. júl. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Persze, biztos van, és most azok is ilyen leveleket küldözgetnek. Nekem is vagy 20 ilyen levelem van elfekvőben, mindben más név-cím van megadva, hogy küldd a pénzt. A pénzösszeg is változik, valaki 400at kér, valaki 2000et.

Gondoltam arra is, hogy feljelentem őket, végül is csalás. Rákeresgettem a nevekre, 15 éves roma kiscsajtól kezdve 60as családapáig minden van köztük. Végül is ők is "csak" bevételt remélnek belőle, lehet le se esik nekik, hogy ez nem legális. Na meg ha már ők egyszer beugrottak és fizettek valakinek, szeretnének ők is egy kis bevételt leakasztani a hülyéktől.

2011. júl. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen így van!Majd vmikor látjuk ezeket is a gíradóban,hogy újabb piramisjáték szervezői bukta le blabla..
2011. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
híradóban :)
2011. júl. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!