Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Légiutas-kísérő szeretnék...

Aremeen kérdése:

Légiutas-kísérő szeretnék lenni, de kissé tartok attól hogy lezuhan a gép, valós ez a félelem?

Figyelt kérdés
Mennyire valós ez a félelem sok gép zuhan le. Veszélyes ez a munka vagy csak általános hogy sokan félnek ettől ?
2011. aug. 17. 20:56
 1/10 anonim válasza:
1000-szer nagyobb esélyed van arra, hogy a házból kilépve elüt egy busz.
2011. aug. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 tetro ***** válasza:
szerintem ha te ettől félsz, akkor ez a munka nem neked való...
2011. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem, ahhoz hogy valaki légiutas-kísérő legyen, nagyon kell szeretni repülni, és abszolút biztonságosnak kell érezni. Hiszen neked kell tudni megnyugtatni azokat az utasokat, akik félnek.

Ha egy kicsit is bizonytalan vagy, akkor lehet, hogy ez talán nem való neked.

Én megértelek amúgy, hiszen rühellek repülni, nem érzem biztonságban magam (hiába tudom az eszemmel én is, hogy veszélyesebb átkelni az úton, mint repülni), és mindig alig várom, hogy megérkezzünk.

Persze nem lebeszélni akarlak, csak szerintem borzalmas dolog, ha az ember olyasmire van kényszerítve nap mint nap, amitől tart.

2011. aug. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell félned, egy gép általában csak egyszer zuhan le:)
2011. aug. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Sokkal nagyobb az esélyed,hogy néhány év alatt meddő leszel a sok repkedéstől.Engem inkább ez tartana vissza.Egyébként ahogy már előttem írták,az utakon előbb halsz meg,mint a levegőben.
2011. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha a világon bárhol lezuhan egy utasszállító, akkor az biztosan benne van a napi híradásokban. Egyszer számold meg, hogy mondjuk egy hónapban hány ilyen balesetről hallasz! (Naponta több tízezer gép száll fel világszerte.)

Ezzel szemben, ha az összes közúti balesetet megmutatnák, akkor a nap 24 órája nem lenne elég a híradóknak.

2011. aug. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A repülés a legbiztonságosabb közlekedési eszköz. Sokkal nagyobb az esély egy autóbalesetre.
2011. aug. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, de ha felszorzod a repülők számát az autók számára akkor máris nem ugyanaz a statisztika... :D
2011. aug. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Olyan légitársaságnál kell munkát vállalni, ami tőkeerős, és nem spórol a karbantartásokon..így már csak az időjárás szólhat közbe.
2011. aug. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Keringési rendszer rendellenességei, daganatos megbetegedések és közúti balesetek. Világszerte leggyakoribb halálesetek. Ezzel szemben utasszállító repülőgépből 6-8 évente zuhan le 1, 100-200 utassal és személyzettel a fedélzetén.
2011. aug. 19. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!