Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Otthagyjam a munkahelyem?

Otthagyjam a munkahelyem?

Figyelt kérdés
Most végeztem az iskolával és suli közben is dolgoztam ebben a boltban ahol most is..hozzáteszem nem vagyok bejelentve...megkértek rá hogyha elmegy valamelyikőjük akkor engem vesznek fel állandóra....ahhoz képest keerstek mást én csak beugrós avgyok...mindig igérgetnek hogy ekkor meg akkor már bejelntve fogok dolgozni náluk de mindig találnak valami kifogást hogy miért nem sikerült bejelenteni...jelenlétiívet nem írhatok mert ugye "nem" vagyok ott.....már nagyon félek az ellenőröktől lebukunk aztán fizethetek kereset nélkül azmeg amit ott keresek semmi:S egyfeszt főnökhöz járkálok de csak igérget...ma is bementem és a megigért napjaimat persze megint lepasszolták megoldják maguk között mert h nem jelentenek be....nyitni-zárni járok mikor elvileg nincsenek ellenőrök...ezel azegész napom odaveszik...főleg hogy nem is a kiírt nyitvatartás szerint kell a boltban lenni...vannak "plusz" órák is ugye feketén....állandóan találnak valamit hogy koszos a hűtő vagy valami amit rosszul csináltam...de abban a heti kb 3-4 órában nyaljam kiaz egész boltot??? mindenki aztmondta hogy ne várjam meg amíg teljesen hülyének néznek hagyjam ott őket mert ha igy haladunk sosem jutok egyről a kettőre...én meg csak várok hogy ugye bejelnt meg minden mert mindig azt szakjózza hogyha meglesznek a papírok akkor már többször mehetek...erreföl :S ti mit tennétek a helyemben???
2011. júl. 20. 21:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ügyes voltál! Én biztos vagyok benne, hogy nem menne másképp a dolog ez után sem, csak éppen "hivatalossá" tették volna papírilag.
2011. júl. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
amint mondtam nekik hogy ennyi volt egyből azzal jöttek hogy hétfőtől hivatalosan mehetek..de engem ezmár nem érdekel :) tudom nehéz manapság jo munkát szereznmi, de ennél minden jobb!!
2011. júl. 22. 19:23
 13/15 anonim ***** válasza:
Ha bejelentenek miért nem maradtál volna?
2011. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
mert megkaptam méltányosságból a tb-t egy évre és itt beugrósnak kellettem vna csak..magyarul annyit nemkeerstem vna hogy megérje nekem, mertha 1 nspot is meloztam vna bejelentve akkor odaveszik a tb-m és annyit nemért vna..most lehet kellettem vna de már kiadták a szabadságokat arra kellettem vna kb hogy mikor van vmi akk én megyek...hiba kerestem vna most 20-30ezret még pluszba ha télen nemlett vna miből kifizetnem a saját tb-met..igymeg ingyen van 1évig és nemkell vele törödnöm.
2011. júl. 23. 17:47
 15/15 A kérdező kommentje:
arról mis bezsélve h 1évig hitegettek h ekkor akkor vesznek fel hülxyének néztek teljsen takaritónak hazsnáltak...és belefáradtam hogy azért mert fiatal vagyok hülxyének meg birkának h velem megtehetnek mindent...(pl.este 10kor hivtak menj be nyitni....utcán utánnam szaladtak a boltból h hazamész és gyeremár vissza zárásig mert unom bennt)
2011. júl. 23. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!