Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan csinálhatnám hatékonyab...

Hogyan csinálhatnám hatékonyabban az álláskeresést? Mit tehetnék még?

Figyelt kérdés
Szinte mindennap küldök önéletrajzokat (persze ahová a végzettségemmel is talán esélyem lehet -bár már nem ragaszkodom ahhoz, hogy szakmámban helyezkedjek el), álláshirdető oldalakon tettem fel hirdetéseket, különböző oldalakra feltöltöttem az önéletrajzomat. Mit tehetnék még, hogy könnyebben találjak munkát?
2011. aug. 25. 11:38
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én pár hete kezdtem el intenzíven álláskereséssel foglalkozni (az idén), és már 2 helyre behívtak. Mind olyan meló volt, ahol szinte túlképzettnek számítok, de csináltam azt a munkát is évekig, amire behívtak. Mind a 2 helyen megkérdezték, hogy nem érzem e visszalépésnek :)

Szóval ezzel csak azt szeretném mondani, h nem biztos, h olyan munkakört kell megcélozni, amit utoljára csináltál.

2012. jan. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!