Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a Vodafone-r...

Mi a véleményetek a Vodafone-ról, mint munkáltatóról?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy szerettek-e ott dolgozni? Dolgoznátok-e a Vodafone-nál, mint ügyfélszolgálatos? Milyen tapasztalataitok vannak? Érdemes-e náluk dolgozni?

Minden érdekel, akár pozitívum, akár negatívum!


Köszönöm a válaszokat!


2010. szept. 3. 17:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Illetve az is érdekelne még, hogy aki volt náluk több körös állásinterjún, tőle mit kérdeztek, hogyan zajlott?
2010. szept. 3. 17:52
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem maga a Voda alkalmaz, hanem közvetítőn keresztül kerülsz be oda. A közvetítőkkel nincs baj, viszont a Vodánál nem nagyon ismerik a Munka Törbénykönyvét... Kicsit előrébb (az újabb kérdéseknél) is van egy ilyen vodás kérdés, ott részletesen bemutatják az ottani ügyfélszolgálatos melót...
2010. szept. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Jah, amúgy 3 körös az interjú. Az első egy csoportos, a szokásos kérdésekkel, mit szeretnél elérni 5 éven belül, mi az álommunkád, sorolj fel 5 jó tulajdonságodat, mi a hobbid, miért az stb. A másodikon részletesen kikérdeznek az önéletrajzod alapján (előző munkahelyek stb), a harmadik már a vodásokkal van, itt szituációs gyakorlatok vannak, egyikük eljátssza, mintha egy dinka ügyfél lenne, te meg orvosold a problémáját. Itt elsősorban azt nézik, hogy mennyire vagy türelmes, emnnyire beszélsz szépen, érthetően, választékosan, mennyire reagálsz gyorsan stb. És volt egy teszt is, azt hiszem 10 kérdés, mobiltelefonokkal, mobilszolgáltatásokkal kapcsolatos. Nekem 10-ből 9 jó lett, mert én nő létemre telefonmániás vagyok, de volt olyan, aki csak 2-őt talált el és őt is felvették.
2010. szept. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!