Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol válthatom ki a start...

Hol válthatom ki a start kártyát? Alkalmi munka hogy számít? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Tudom hogy a NAV-nál kell kiváltani, de ideiglenes lakcímmel vagyok Budapesten. Haza kell mennem, hogy az állandó lakcím szerint illetékes helyes váltsam ki?

Vagy jó az ideiglenes lakcím szerint illetékes is?


Regisztrálva vagyok a munkaügyiben, alkalmi munkát be kell jelenteni ha "hivatalos"?

START kártyát mennyiben érinti a dolog?


2011. szept. 23. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
APEH
2011. szept. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves első! Köszönöm a magasröptű tájékoztatást!

Mint írtam TUDOM hogy ott kell kiváltani...

TUDOM hogy ott lehet megkérdezni is, de nincs ügyfélfogadás perpillanat semmilyen formában....


Azért kérdeztem meg, mert azt hittem van valakinek hasonló tapasztalata! Azok válaszát várom, nem az ilyen okostojásokét mint te....

2011. szept. 23. 18:04
 3/4 A kérdező kommentje:

A kérdés azért kérdés, mert elméletileg a lakóhely szerint illetékes NAV kirendeltségnél kell igényelni a kártyát!!!

A kérdés az hogy ideiglenes tartózkodási hely szerint illetékes esetén lehetséges-e?

2011. szept. 25. 13:48
 4/4 A kérdező kommentje:

A válasz igen!

Mindegy melyik APEH (NAV) kirendeltségen váltja ki az ember a kártyát!

Ha esetleg mást is érdekelne...

2011. szept. 27. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!