Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Önéletrajznak ez így jó?

Önéletrajznak ez így jó?

Figyelt kérdés

Készülök a HVG állásbörzére, valamit kellene találni tavaszra :S. Természetesen szépen megformázva, és képpel.


Tanulmányok:


2010 - Óbudai Egyetem - Villamosmérnöki szak (Kandó), Budapest

2008 - 2010 Budapest Műszaki Főiskola - Villamosmérnöki szak (Kandó), Budapest

2004 - 2008 Trefort Ágoston Villamos- és Fémipari Szakközépiskola - Elektrotechnika-elektronika szakmacsoport, Békéscsaba


Villamosmérnöki szakmacsoporton belül az elektronikai tesztelés, és orvostechnika szakirányon tanulok.


2011 – Köztársasági ösztöndíj elnyerése

2008-tól kezdve minden félévben elnyertem a tanulmányi ösztöndíjat.


Idegennyelv:


Idén nyáron intenzív angol nyelvkurzuson vettem részt, amellyel elértem a középszintű nyelvtudást. Novemberben fogok nyelvvizsgázni.


Szakmai tapasztalatok:


2001 óta rendszeresen részt veszek röntgenjavításban, telepítésben, leszerelésben, és bontásban. Két alkalommal CT, és egy alkalommal angiográf leszerelésben is.


Jelenleg projekttársammal egy PIC32 és CPLD által vezérelt digitális oszcilloszkópot készítünk. Ezt az eszközt rá lehet csatlakoztatni USB-n keresztül egy PC-re, amin LabVIEW környezetben készült program fogja megjeleníteni a jelet illetve különböző számításokat végezni a jelen.


Programozási nyelvek:


C, LabVIEW, LabWindows/CVI, PERL, Assembly (AVR, PIC)


Kedvelt tárgyaim: elektronika, programozás


Képességeim:


Megbízhatóság, kitartás, rugalmasság, kreativitás, felelősség vállalás az elvégzett munkáért


Egyebek:


Járatos vagyok villanyszerelésben, fa- és fém megmunkálásban, illetve motorszerelésben. Többször is vettem részt nyári munkán. Először kórházi tereprendezésben, ami 1 hónap volt, majd két alkalommal kőműves segédként is. Először 1 hónap, utána 2 hónap volt.


2009 – A és B kategóriás jogosítvány megszerzése

2006 – A1 kategóriás jogosítvány megszerzése

2004 – M kategóriás jogosítvány megszerzése


2011. okt. 4. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Ez nem jó.

Üsd be a google-ba, hogy europass önéletrajz minta.

Kövesd a formáját, töröld ami nem kell belőle. Olyanokat is írtál bele, amit a kísérőlevélbe szokás írni, nem pedig az önéletrajzba.

Ja, és a személyi adatokat se felejtsd el a tetejéről! (név, lakcím, email cím, telefonszám...)

2011. okt. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

"dén nyáron intenzív angol nyelvkurzuson vettem részt, amellyel elértem a középszintű nyelvtudást. Novemberben fogok nyelvvizsgázni. "

"2009 – A és B kategóriás jogosítvány megszerzése

2006 – A1 kategóriás jogosítvány megszerzése

2004 – M kategóriás jogosítvány megszerzése"



Az egész feleslegesen hosszú és részletező. Én az ilyet a felénél már nem olvasom tovább. Ha az ember naponta több száz CV-t kell, hogy átnézzen, akkor az ilyen könnyen a kukában végzi.


Csak egyszerűen. Pl.:

Nyelvtudás: angol társalgási szint.

Jogosítvány: A, A1, B, M


A lényegre kell szorítkozni.

2011. okt. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Dobd át nekem e-mailben és megszerkesztem neked szépre.
2011. okt. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddig hozzászólásokat. Megfogadom őket!
2011. okt. 4. 16:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Europass-t szerintem ne kövesd. Nekem nem jön be, és más véleméyneket is olvastam, cikkeket neten, h munkaadók közül is sokaknál nem nyerő.
2011. okt. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!