Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » BKV villamosvezető 8 általános...

BKV villamosvezető 8 általánossal?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy van felvétel a BKV-nál villamosvezetőnek. Azt írják, elég a 8 általános. Nos én 21 éves vagyok, estin tanulok az érettségiig. Így van esélyem, hogy felvegyenek? B jogsim megvan, bár azt nem írták, hogy kéne.

2011. okt. 26. 14:25
❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯
 551/648 anonim ***** válasza:

210 :)


óóóh :S :(

Amugy nem látom értelmét ennek a 2 éves jogsinak.. talán azért mert nem kezdő vezető ? De szerintem hülyeség.. Na mind1.. figyelj ha mondjuk mire a tanfolyam kezdődik és betölti a jogsid a vizsgáig a 2 évet szerintem érdemes lenne megprobálni. :)


Vagy annyira friss a jogsi még? :o

2012. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 552/648 anonim ***** válasza:
100%

526:)


Sziasztok!


Köszi, hogy bemásoltad:) Jól hangzik, hogy indul:D Csak, ha jól tudom ide is nagyon nehéz bekerülni. Az index fórumán olvastam, hogy D kategóriával nem jutott be valaki. Most én a sima mezei B-mmel nem sok eséllyel indulnék:D Amúgy jól olvastam, hogy a jelentkezés feltétele a PÁV2? Tehát nekem előre el kéne menni megcsináltatni úgy, hogy lehet, fel se vesznek?

2012. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 553/648 A kérdező kommentje:
sajnos még csak egy éves és egy hónapos :( későn érő gyerek vagyok :D
2012. jan. 5. 20:08
 554/648 anonim ***** válasza:

210 :)


Értem ! :) Ne is busolj.. az én B s jogsim 2004 es.. és hát ki töltöttem egy mostani kresz vizsgát 55 kérdésből volt valami 17 hibám. :)

Ahoz képest hogy annó csontnélküli tesztlapokat töltöttem ki.. :DD


Ennyit rólam mostani kresz vizsgán elvéreznék az fix.. :)


526 :)


A PÁV 2 es az kell!

Jó kérdés a BKV nem fizeti azt tudom!

Amikor én mentem akkor a PÁV 2 es kötelező volt mindenkinek!


Lehet hogy most azok vannak előnyben, de tanfolyam idő alatt is meg lehet csinálni szerintem. :)


Nekem idén jár le a PÁV 1 esem de nem csinálom meg PÁV 2-3 elég . :)


Hogy D vel nem vették fel az illetőt annak volt oka szerintem :S


50 felett volt vagy ittasan nézett ki.. ha meg fiatal volt és ugy volt D je akkor meg csokos volt valaki ennyi.. és azért golyozták ki.


A Kandolka és a Bolya a világ leg ge**** emberei!

Az életembe nem találkoztam olyan patkányokkal mint ők .. kérdés mikor b@szák ki őket vajon? :)


Mennék ám vissza trolizni én is, de amig ők ott vannak addig ez esélytelen. :(


Gyerekek !! :)) Viszont van egy jó hír Márc 1 től nem lesznek a metrónál bejárati biztonsági őrök akik 4 általánossal és egy ecseriről vagy a józsefvárosíról vett biztonsági őri bizonyítvánnyal voltak ott! :))


:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Amikor ezt a hírt meg tudtam, jóval elött tudtam meg ugye bár mint ti.. és én felsikítottam ;)))) Azt hitték a vezérlőbe hogy el gurult a gyógyszerem.. :))) Szerintem ez tők királyság.


Én annó mindig is mondtam hogy csak a pénzt nyeli a társaság és a fiatalokba belekötnek stb...

Ha hisszitek ha nem ha 500 biztonsági őrt nem jelentettem fel a nem oda illő viselkedése miatt akkor egyet sem tehát megérte! :)


Amugy nem csak a pénz hiányról van itt szó.. hanem a BKV nak betelt a pohara hogy naponta 30-40 feljelentés érkezett rájuk.. és ugye bár ezek nem is jegyellenőrök hanem egy csicska parasztok! Akiknek még az alap iskolájuk sincs meg hány ez jó hír akárhogyan is nézzem! :)

2012. jan. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 555/648 A kérdező kommentje:
ja azt hallottam, hogy nem lesznek orkok :) meg állítólag februárban nem lesz fizetés, ez igaz?:S
2012. jan. 6. 13:13
 556/648 anonim ***** válasza:

210 :)


A biztonsági szolgálat a metrónál márciustól megszünik hála istennek csak bunkóskodni tudtak az emberekkel..

Ennek örülök! Már régen ki kelett volna b@szni őket nem tudnak semmit, csak kötekedni a normális emberekkel..


Nem is értem hogy ilyen cig******* börtöntötelékeket hogy alkalmazott a BKV alvállalkozója na mind1.. Vége lesz végre!


Ez igaz, a BKV dolgozói jegyellenőrök fognak ellenőrizni a metrókocsikban is ez régen is volt jobb volt a rendszer kevesebb volt az ellenőrzés..


A fizetés hát igen nim lesz kollektív szerződés ..

De ki tudja lehet hogy a cég ebben az évben feldarabolásra kerül tényleg! :)

2012. jan. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 557/648 A kérdező kommentje:
Most így gondolkozom, hogy kell e ez nekem. :D De szerintem így sokan visszamondják majd a 240ből, így nagyobb esélyünk lesz azt jól megcsinálni. :D
2012. jan. 7. 14:17
 558/648 anonim ***** válasza:

210 :)


jaja kérdés mennyire fog majd Bosnyák Laci kőszívüen vizsgáztatni ha Ő lesz a VIB ki tudja engem ő vizsgáztatott.. :)))

2012. jan. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 559/648 A kérdező kommentje:
ő mit is vizsgáztat?
2012. jan. 7. 20:39
 560/648 anonim ***** válasza:

210 :))


HÉV járművezetőket

Villamosjárművezetőket


Hatósági NKH Vizsgabiztos! :)


Vele majd a vizsga végén fogsz találkozni az az a forgalmi vizsgákat ő bonyolítja le meg az elméleti vizsgákat is, biztos hogy ott lesz! :)

2012. jan. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!