Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » BKV villamosvezető 8 általános...

BKV villamosvezető 8 általánossal?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy van felvétel a BKV-nál villamosvezetőnek. Azt írják, elég a 8 általános. Nos én 21 éves vagyok, estin tanulok az érettségiig. Így van esélyem, hogy felvegyenek? B jogsim megvan, bár azt nem írták, hogy kéne.

2011. okt. 26. 14:25
❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯
 561/648 A kérdező kommentje:
:D 526: kaptál hívást?
2012. jan. 9. 13:41
 562/648 A kérdező kommentje:
Mert én már tudom, mikor megyek a szűrőre :D
2012. jan. 9. 13:42
 563/648 anonim ***** válasza:
100%

526:)


Hát engem még nem hívtak, de én már elkönyveltem magamban, hogy nem is fognak:) És kb. mikor lesznek a szűrők? Február? Nem pontosan érdekel, csak nagyjából:D Én drukkolok, hogy sikerüljön:P Legalább egy normális ember kerüljön be:D

2012. jan. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 564/648 anonim ***** válasza:

210 :))


jaja :)


üdv 526 nak :)

2012. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 565/648 A kérdező kommentje:
januárban lesz :) :D ne csüggedj, van még 4 nap! :D
2012. jan. 10. 02:15
 566/648 anonim ***** válasza:

526:)


Sziasztok:)


Nem csüggedek:P És már csak 3nap van hátra:D:D:D

2012. jan. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 567/648 A kérdező kommentje:
fog az hívni, most nagyon sokan visszamondják, nézve a híreket :DD
2012. jan. 10. 21:47
 568/648 A kérdező kommentje:
jajj de én drukkolok neked... Jó lenne valami értelmes emberrel lenni, ha sikerül.
2012. jan. 11. 10:00
 569/648 A kérdező kommentje:
Mert elnézve a felhozatalt, hát... :D
2012. jan. 11. 10:01
 570/648 anonim ***** válasza:

210 :)


Az a helyzet hogy a BKV nak nem sok előrelépési lehetősége van és most kapaszkodjatok meg! :))

Olyan hírt halottam persze ez még nincs köznyilvánosságra hozzva de én jóval elöbb meg tudok mindent..


Lesznek új OKJ vizsgák ez alá fog tartoni az alábbi szakma


OKJ Villamosvezető

OKJ Trolibuszvezető

OKJ Autóbuszvezető

OKJ Metróvezető

OKJ Mozdonyvezető

OKJ Dizelmozdonyvezető


Ha ezt jóvá is hagynák nagyon jó lenne mindenki meg tudná csinálni a tanfolyamot és nem kellene senkit a cégnek be iskoláznia, például lenne sok olyan aki hobbiból végezné el a sulit.


Persze az OKJ bizi mellé járna a jogosítvány is a sikeres vizsgák letétele után.


Én ebben megint csak azt látom hogy a BKV az új embereket nem szeretné beiskolázni mondván végezze el az ember saját költségén a tanfolyamot és a BKV egy friss kezdő jogsival rendelkező akkár pályakezdő embert kapna meg és a BKV nak egy fillérébe sem került a kiképzése.


Ezt részben annyiból helyeselném hogy nem csak a csókosok kerülnének be mondjuk metróvezetőnek hanem az akinek több pénze van és meg tudja csinálni a jogsit..


Kérdés hogy mennyibe fog kerülni az egész mert ha ilyen 100-200 ezer ft között lenne még azt mondom reális is, de ha 250 ezertől 500 ezerig akkor bizony ember legyen a talpán aki ezt kifogja fizetni és meg fogja csinálni.


Ugye van egy új OKJ szakma a nyilvántartásban

OKJ Rendezvény biztosító


Ez a szakma utána kapott jegyzékszámot miután a westbalkánban 3 lány meg halt ugye mert elméletileg eltaposták őket..


Ebből is pénzt csináltak mint minden másból!

Kicsit Offolok a westbalkános tragédiában nagy a csend.. elméletileg késelés is történt és ezt sok barátom alá is támasztotta aki aznap este a helyszínen volt a mai napig nem tudni mi az igazság én már azon sem csodálkoznék ha valami maffia háttér lenne a dologban..


És valami oknál fogva az igazság nem fog kiderülni..


Példakép: BKV Buszvezetőt mindig keresett a BKV C s jogsival is valahogy nagyon csend van a buszágazatnál is..

Amit ma láttam az Arany János utcai metrónál nem semmi volt!


2 rendőr 5 közterületfelügyelő 2 BKV ellenőr a kijáratnál szerintetek ez normális?

BIZTONSÁGI ŐR öket viszont egyre kevesebbet látok szerencsére de a kijárat az kész komanndó lett..


Megint csak az a kérdés hogy miért az utasokat kell megszorítani én a takaritást és a pénz sporolást a BKV Akácfa utcai székházában kezdem a sok ingyenélő pénznyelő bujtatott állásban lévő emberek ott vannak !


Akik még a fizetésük mellé kapnak üzemanyag elszámolást is szerintem ehez kell a pofa! :)


Na de majd még jelentkezem sziasztok! :))

2012. jan. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!