Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » BKV villamosvezető 8 általános...

BKV villamosvezető 8 általánossal?

Figyelt kérdés
Most olvastam, hogy van felvétel a BKV-nál villamosvezetőnek. Azt írják, elég a 8 általános. Nos én 21 éves vagyok, estin tanulok az érettségiig. Így van esélyem, hogy felvegyenek? B jogsim megvan, bár azt nem írták, hogy kéne.

2011. okt. 26. 14:25
❮❮ ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... ❯❯
 581/648 anonim ***** válasza:
100%

526:)


210:) Milyen vállalkozást csinálunk?:D Valami olyat kéne, amivel tudunk a BKV-val szerződést kötni és mi is leakasztjuk a nagy lóvét:D


Ezt nem hiszem, hogy bárki is valaha igazságossá tudná csinálni... Veszett ügy:D De jól gondolod, próbálj majd minél feljebb jutni, ha bekerülsz:)


Arról esetleg nem tudtok valamit, hogy más munkakörbe belehet-e kerülni?(szerelők, karbantartás, tehát valamelyik garázsba valahogyan stb.) Köszi:)

2012. jan. 15. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 582/648 A kérdező kommentje:
Utána kérdezek ha gondolod, bár mostanában csak takarítónak kell ember, mert felmondták a céggel a szerződést...
2012. jan. 15. 16:01
 583/648 anonim ***** válasza:

210 :)


210:) Milyen vállalkozást csinálunk?:D Valami olyat kéne, amivel tudunk a BKV-val szerződést kötni és mi is leakasztjuk a nagy lóvét:D


Így van amiből van pénz! :))

Amugy a BKV nál csak a járművezetői beosztás a jó esetleg még a garázssoffőrség. :)


A takaritás hát.. inkább azt azért ne 526 :) Okos értelmes srác vagy nem vagy oda való! :)

2012. jan. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 584/648 anonim ***** válasza:
100%

526:)


Köszi kérdező:)

Persze, a takarítás semmiképpen nem érdekel:D Én valami műszaki jellegű állásra gondoltam. Persze ott biztos nincs annyi pénz, mint a járművezetőknek. Takarítani meg végképp nem fogok érettségivel, szakmával, technikusival... Félre ne értsetek, nem lenézem azt a munkát, hiszen ma már a diplomások is egyre lejjebb adják a szintet, annyira nincs munka. De ezt azért mégse...:)

2012. jan. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 585/648 A kérdező kommentje:
Hát igen örüljön az ember ha diplomával takaritani felveszik :(( Nem magam ellen akarok beszélni, de most én a 8 általánosommal, illetve 10 mert az is számít, engem fel fognak venni villamosra ha minden oké, téged meg érettségivel nem? ez hogy van..
2012. jan. 15. 21:22
 586/648 anonim ***** válasza:

210 :)


Kedves 526! :)

Én teljesen meg értelek, amikor annó állást kerestem én si nem jött össze semmi.. és már azon voltam hogy sikkasztok egy sort.. vagy megyek bankot rabolni! :)

Férreértés ne essen.. :DD


De én nem tudok éhezni meg nélkülözni.. :)

Van egy 18 éves barátom elég ügyesen keveri a kártyáit.. válalkozói igaziolványt kiváltotta és mindig tevékenykedik vmit..


Például házhoz járt számítógépeket telepíteni és számlát is adott a munkáról, ami után ő saját maga le adózott persze volt olyan is ahol nem kértek az ment egyértelműen a zsebébe fixen. :)


526 sok mindent lehet csinálni amiből pénz van most a bankrabláson kivül is. :)


Tudnék ám mesélni de itt azért még sem! :)

2012. jan. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 587/648 anonim ***** válasza:

526:)


Sziasztok!


Nos igen, vannak akik nagyon talpraesettek ilyen téren, a haverod is ilyen:) Nekem ez valahogy nem menne, más a természetem stb.

És igen, nagyon nehéz ez a helyzet... Igaz, nekem csak technikusi a legmagasabb végzettségem, de szomorú, hogy ennyire nincs munka. Eltudom képzelni, hogy milyen az mikor mások diplomával nem találnak munkát. Ilyen a gazdaság, nincs mit tenni. Az ember vagy beáll a sorba, vagy még annyija sem lesz, mint amennyije lehetne. No mindegy, majd csak lesz valahogy. Legfeljebb tényleg elmegyek takarítani:D

2012. jan. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 588/648 A kérdező kommentje:
hagyd el, tesómnak térképész végzettsége van, emellé diplomázott is azt fizika szakon, és NINCS munkahelye... :D
2012. jan. 18. 13:40
 589/648 A kérdező kommentje:
És ő meg úgy van vele, hogy diplomával nem fog villamost vezetni, és igaza van..
2012. jan. 18. 13:40
 590/648 anonim ***** válasza:
100%

526:)


Hát ez az, ennyire szar a helyzet. Gondolom végig szenvedte az egyetemet, most meg munkanélküli:S De itt nem is a végzettség a lényeg, hanem az, hogy nincs munkalehetőség. Így mindenki kezdi egyre lejjebb adni. Ahogy olvasgattam más fórumon is, nem egy diplomás villamosvezető van. Sőt, vannak diplomás jegyvizsgálók is a MÁV-nál. Régen ezeket a munkahelyeket lenézték az emberek, most meg isten munkák:D Én jelentkeztem tavaly egy raktárosi munkára(rabszolga munka lett volna) és olyan sokan jelentkeztek, hogy csomóan voltunk és vártuk, hogy ránk kerüljön a sor(állásinterjú). A fizetés lófing lett volna, ha bent kell tovább maradni, nem fizették volna... stb. Magyarul azért tolongtak az emberek, hogy egy ilyen helyre bekerüljenek:D A szomorú valóság:D

2012. jan. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!