Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki munkanélkülin van, hol és...

Aki munkanélkülin van, hol és hogyan próbál álláshoz jutni? Kilátástalannak tartom a helyzetem! Január óta itthon ülök!

Figyelt kérdés
2009. máj. 16. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én is január óta avgyok itthon...nekem sincs sok ötlezem lesem a z ujságokat,meg net-et,de nem sok minden van.
2009. máj. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is így voltam és beadtam a neten 3 helyre és nem hiszed de az egyik egyből sikerült nagy meglepetésemre.Már úsztunk az adóságban mert olyan helyen dolgoztam ahol már alig volt munka.És sikerült egy hely ahol nagyon jó lenni minden klappol pénz főnök, bár 70 km buszozom de de nem bánom.Fel a fejjel próbálkozz.Ha valami olyan sikerül ami nem annyira tetszik, gondolj arra hogy majd lesz jobb.


Egy régi sorstárs!

2009. máj. 24. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Add be mindenhova ahova csak tudod! Próbálj gyerekekre vigyázni a környezetedben, így legalább addig lesz valami. Igaz ez nem fehér munka, de kit érdekel. Éhen nem halhatsz. Mert odafönnt aztán senkit nem érdekel mi van veled. Átmenetileg lehet segít.

És nagyon fontos hogy ne add fel! Soha nem tudhatod melyik a te szerencséd! Kívánom neked hogy sikerüljön valami minél előbb!

Addig is érdelődni mindenhol, beadni mhova! valamint ha mnélkülin vagy próbálj meg valami tanfolyamot vagy valamit! Addig is leköt és esetleg kaphatsz keresetpótlót, de ezt érdeklődd meg!

2009. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!