Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha munkanélkülin vagyok,...

Ha munkanélkülin vagyok, köthetek szerződést internetes alkalmi munkára? Vagy ezt is be kell jelenteni, és bukom a pénzt?

Figyelt kérdés
még nem tudom mennyire bírnám és mennyire lenne jövedelmező ez a fajta internetes munka viszont tetszik, szívesen kipróbálnám. viszont (ami persze jó, mert nem kamu) szerződést megkövetelő. nem tudom mi tévő legyek. és ha nem jön be, ezért nem akarom elveszíteni azt a keveset, ami a biztos segély, viszont visszafizetésre felszólítást se szeretnék, ha kiderül, hogy találtam "munkát" és mégis ingénylem a segélyt
2009. nov. 9. 07:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Segély mellett végezhetsz valamennyi alkalmi munkát kis könyvvel. Hogy havonta mennyit, azt kérdezd meg a munkaügyi központban.
2009. nov. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyik ez az oldal? Engem is érdekelne... :)
2009. nov. 9. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

itt az oldalon találtam

www.gepelo.hu

gépelés vagy telefonos munka otthoni


köszi megkérdezem akkor a munkaügyi központot

de ha esetleg tudná rá a választ valaki szívesen foganám

2009. nov. 9. 10:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt alkalmi munkavállalás keretében csinálhatod, ami azt jelenti, hogy azokra a napokra, amikor a munkát végzed, a munkabért kapod, a többi napra a munkanélküli ellátást, illetve a munkanélküli időszakod annyi nappal tolódik, amennyit alkalmi munkában töltesz, tehát ha mondjuk 1 hetet dolgozol így, 1 héttel később jár le a munkanélküli időszakod. Persze az a jobb, ha rendes munkát találsz, akár így, valaki átvesz mondjuk állandóba, nem tudom, mik erre a lehetőségek. Amúgy mostanában változott vagy változik az alkalmi munkavállalás lehetősége, a kiskönyv nem lesz többé, más lesz helyette, de az alkalmi munkavállalás lehetősége megmarad, de pontosabbat a kirendeltség fog tudni mondani neked. Sok sikert!
2009. nov. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi szépen!

hát rá kellett jönnöm, hogy nem ez lesz az én megoldásom...:(

2009. nov. 9. 18:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Köszi a linket. Bogarászok rajta.
2009. nov. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
szívesen lehet neked bejön. a gépelésre azt mondta a bátyám, hogy nagyon nem fizetik meg. viszont lehet a telefonálós nem rossz:D:D csak kéne vennem headset-es fülhallgatót, hogy kipróbáljam:D
2009. nov. 9. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!