Hol keressek munkát?

Figyelt kérdés

18éves Férfi vagyok! Végzetségem: 8általános +10osztály szakközép iskola, és most fejeztem be a szakmunkást Informatikai hálózat rendszer telepítő szakon csakhogy nem sikerült az évvégi vizsgám és nem lett meg a szakmám! De ez mellett Cisco System hálózati akadémián 80%feletti teljesítést értem el (erről van papírom) illetve Cisco Cystem It Essential szoftver és hardver végzetségem van ugyszint 80% feletti teljesítésről nem tudom hogy ezek mit érnek de ennek a két Cisco-s oktatás teljes ára több száz ezer forint lett volna ha nincsen kedvezményem!

Amihez értek az sok minden elektronika, motorok szerelése, illetve régebbi autók Lada, Trabant stb...!

És elég magas szinten értek az informatikához illetve van egy kis tapasztalatom rendszergazdai ismeretekből!

Szerintetek mihez kezdjek magammal? Azon kívül hogy szeptembertől menyek tanulni mert ez a tervem!(éretségizni szeretnék)

Bkategóriás jogsim van! Jövő hónapban szeretném elkezdni a C-t vagy C+E-t!


2009. máj. 19. 23:05
 1/3 anonim ***** válasza:
A neten.
2009. máj. 20. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2009. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Adj fel álláshirdetést! Sok helyen már ingyen lehet a neten!

Nézd az álláshirdetéseket! Álláshirdető portálokat!

Ismerősi körben!

Olyan helyekre ahol ilyen emberke kellhet! Még ha meg sincs hirdetve azért adj be önéletrajzot, hátha!

Majd írd meg ha sikerül vmi!

De addig is jelenkezz be a mügyibe, mint pályakezdő munkanélküli. Igaz pénzt nem kapsz amíg nem volt mviszonyod, de segítséget igen. Ha mást nem útiköltségtérítést kaphatsz ha adnak még, arról amikor elmész vhova állást keresni és lepecsételed és a jegyet elteszed.

2009. máj. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!