Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jó munkahely a tűzoltóság?...

Jó munkahely a tűzoltóság? Diplomával jelentkeznék. Megéri? 23/F

Figyelt kérdés
Igazgatásszervező diplomám van. A környéken felvételit hirdetnek a tűzoltósághoz. Szerintetek érdemes jelentkezni? Hadnagy lehetnék?
2012. márc. 11. 19:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
19%

Ennyi ésszel hogy szereztél diplomát?

A Tűzoltóságnál nem fognak hadnagynak alkalmazni,legfeljebb több éves gyakorlat után.

Legfeljebb "közlegény" lehetsz.

Azt azért tudnod kell.,hogy a tűzoltók fizetése elég alacsony,és elég veszélyes a munkájuk is,és nem napi 8 órás munkarendben dolgoznak.

2012. márc. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Lehetsz tiszt! El kell végezned egy tiszti átképzőt! De anyagilag nem éri meg! Egyébként a tűzoltóságnál is van aki 8 órás munkarendben dolgozik!
2012. márc. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Melyik tűzoltósághoz hirdetnek felvételt? Lehet engem is érdekelne:)
2012. márc. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A tűzoltótiszt sem keres jól? :O
2012. márc. 13. 17:54
 5/11 anonim ***** válasza:
140-150 nettó! Megkérdezhetem, hogy melyik tűzoltóságon van most felvétel?
2012. márc. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam, hogy Miskolcon egy új állomás, őrs fog létrejönni. Oda szeretnék.
2012. márc. 13. 20:42
 7/11 A kérdező kommentje:
És mit gondolsz az első kommentelő mondatairól. Igazak? Tényleg újoncként nem lehetek tiszt?
2012. márc. 13. 20:43
 8/11 anonim ***** válasza:
84%

Úgy hallottam, hogy Miskolcon egy új állomás, őrs fog létrejönni. Oda szeretnék.

És mit gondolsz az első kommentelő mondatairól. Igazak? Tényleg újoncként nem lehetek tiszt?

Miskolcon tuti nem őrs lesz. Max Miskolc 30 kilométeres körzetébe fognak őrsö(ke)t indítani ami Miskolchoz fog tartozni. Az első kommentelőnek fogalma sincs a dolgokról. Lehetsz tiszt. Elvégzed a tűzoltó tanfolyamot, azután pedig a tiszti átképzőt. De am. az országban több helyen is őrsöket fognak csinálni. oda jelentkezz ami a legközelebb van hozzád.

2012. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Jól megcsináltam...bemásoltam a kérdéseidet XDDD
2012. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm. Akkor lehet, hogy ezt félre értettem. És ha felvesznek, akkor egyből tisztnek vesznek vagy sima tűzoltónak és utána kell elvégezni az átképzőt? Bárki elvégezheti az átképzőt, akinek diplomája van?
2012. márc. 13. 21:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!