Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kecskemétiek. 21 éves lány...

Kecskemétiek. 21 éves lány vagyok és nem találok munkát. Valami ötlet? Hol kereshetnék még?

Figyelt kérdés
Titkárnői, asszisztensi, adminisztrációs gyakorlatom van. Minden nap nézem neten, olvasom az újságot.
2009. jún. 11. 15:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Be vagyok jelentkezve munkaügyibe, 3 munkaerő-közvetítőhöz is. Tudom, hogy ez nem újdonság, hogy valaki nem tud elhelyezkedni, de már egyre nehezebben bírom. Ráadásul nem kapok munkanélkülit, mert nincs meg a 200 napom (13 nap hiányzik). Mindent megpróbáltam már. Októberben költöznünk kéne párommal, szóval sürget az idő. Nagyon, nagyon megköszönném, ha valaki tudna segíteni valahogy.
2009. jún. 11. 15:13
 2/3 anonim ***** válasza:
Az nem írtad, hogy milyen végzettséged van, azt is fontos lenne tudni meg azt is, hogy mi érdekel téged. Lehet, hogy most elvből kizárod azt, amire viszont felvennének...és nem is tudod, de lehet, hogy jobban keresnél vele, mint egy adminisztrációs munkával.
2009. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Gimis érettségim van. Spec. számtech tagozatra jártam és van egy angol alapfokú nyelvvizsgám is. Bármilyen irodai munka érdekel (ami nem jutalékos rendszerben működik). Azért irodai, mert ebben kezdtem el dolgozni és ebben van gyakorlatom és sajnos gyakorlat nélkül nem szoktak felvenni. Egyébként rendkívül gyorsan betanulok bármit.
2009. jún. 12. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!