Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik ember, aki keresett...

Létezik ember, aki keresett már pénzt a KMD-vel? Vagy MLM-mel?

Figyelt kérdés
Nem, eszem ágában sincs belefogni ilyesmibe. Úgyhogy senki ne adja itt a mesét, hogy milyen jó ez az egész, tényeket akarok hallani, mert a környezetemben páran bele akarnak fogni ebbe az őrültségbe... Nem azt mondom, hogy nem lehet MLM-mel pénzt keresni, de hogy egy kisember, aki kapaszkodókat keres, az tud-e???
2012. márc. 15. 14:06
 141/184 anonim ***** válasza:
10:26 Ezt hol olvastad? Az idézett résszel én sem értek egyet. Más úton is el lehet ezt érni.
2012. márc. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/184 anonim ***** válasza:

Volt itt egy hsz meg egy link amit töröltek. Gondolom a link miatt. Korábban belinkeltem egy oldalt ahol csak két link volt a Buteyko légzés anyagát raktam fel. És utána kaptam egy moderátori figyelmeztetést, hogy ne reklámozzak más oldalt. Azt nem tudom mi volt benne a reklám. Ez utóbbi sokkal inkább az volt.


Egyébként google első találat. Igaz nem ugyanaz az oldal, de ugyanaz a szöveg.


Gábor

2012. márc. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/184 anonim ***** válasza:

Éppcsak utána akartam nézni az MLM-nek mire beírtam ide és rögtön ezzel a kérdéssel találkozom!?:O S pont a KMD kapcsán kezdtem érdeklődni!:O:) Na de mindegy a 100akárhány választ mind nem olvastam el,de az első 4-5oldalt igen+bele-bele olvastam de jól látom,hogy nem lett megválaszolva rendesen a kérdés? Vagy akkor abból Én kimaradtam?

Egyébként nem értem az elején azt a nagy lepontozást Digónak, ez csak mégjobban összezavar....:O Most akkor aki azt állítja lehet evvel keresni az hazudik és azért lett lepontozva az elején ez a Digó,(aki egyébként szerintem egy segítőkész valaki) vagy miért? Mi a válasz a kérdésre?

2012. ápr. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/184 anonim ***** válasza:
57%

A KMD egy lehúzós baromság, függetlenül attól, hogy MLM rendszerű lehúzásnak, piramisjátéknak, vagy parasztvakításnak tekintjük. Az első két megállapítás egyébként nemigazán állja meg a helyét, de ez szinte lényegtelen is.


Digo mondandója pedig valóban a helyén van, pont azért is van lepontozva. Van itt pár ember, akik több regisztrációval pontozzák le azokat, akik megkérdőjelezik a csodás és előremutató MLM rendszert.

2012. ápr. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/184 anonim ***** válasza:
Értem.:)
2012. ápr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/184 anonim ***** válasza:

ma 15:11 :

Akinek itt több regisztrációja van az pont te vagy "kedves" tejbegríz. És még csak nem is tagadod.


Gábor

2012. ápr. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/184 anonim ***** válasza:

ma 13:31

Az első 4-5 oldalon is voltak olyan hozzászólások, amelyek a kérdésre válaszoltak. Jómagam a 03-16 17:41-es kérdésben szerintem a KMD kivételével megválaszoltam a kérdést, de más is megtette. Igaz sok hülyeség között el tudnak vesznmi a valóban hasznos válaszok. A kérdező mindenesetre megköszönte (03-18 17:29)


"Egyébként nem értem az elején azt a nagy lepontozást Digónak, ez csak mégjobban összezavar"

Remélem a fent említett hozzászólással tudok enyhíteni a zavarodon. Amúgy az idézett megjegyzéseden is látszik a zavar.


Először is nem "nagy" lepontozás, legfeljebb lepontozás. Aztán nem Digonak, hanem az egyes válaszoknak. Tudtommal az oldalon a válaszokat lehet háromféleképp értékelni, nem a válaszadót. Nekem például fogalmam sincs, milyen ember Digo, viszont úgy gondolom, hogy nem hasznos, sőt kifejezetten káros volt az első válasza, ezért piros kézzel értékeltem. Ha tetszett volna, akkor zölddel értékelem, ha részben tetszik, akkor kékkel. A 31% meg csupán annyit jelent, hogy azok az emberek között, akik úgy gondolták, hogy értékelik ez az átlag jött ki. Ez néhány ember véleménye (pl. 2 zöld, 1 kék, 5 piros) mint a gyk-n a legtöbb válasz értékelése. 7-en így gondolták, ez semmit nem jelent. Az érveket érdemes összevetni az ellenérvekkel. Fogalmam sincs, hogy azok, akiknek nem tetszett, miért nem tetszett. Azt tudom, hogy én miért tartom károsnak az első két mondatot leszámítva az összes betűjét annak a válasznak.

2012. ápr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/184 anonim ***** válasza:
100%

" én csak másoknak akarok rosszat"


Nem, szerintem te nem akarsz rosszat. Egyszerűen csak téves elképzelésed van a világról, az MLM-ről, ezért ettől a szerinted rossztól akarod megmenteni az embereket. Tehát a szándékod alapvetően jó, csak túl buta vagy, és nem veszed észre, hogy ezzel kárt okozol. Kb. mint a rövidbajszú festő.


Az MLM alapja, hogy van egy különleges termék, amit versenyképes áron árulnak, ráadásul 100% megelégedettségi garanciával. Ha neked tetszik, akkor megveszed. Ha gondolod, csatlakozol, és árulhatod is. Ezzel pénzt keresel. Erre a pénzkeresetre megtaníthatsz mást is. Ezért a tanításért is fizetnek.


Erről van szó. Mivel ezzel alapvetően semmi gond nincs, nem tudsz belekötni, ezért elferdíted az igazságot, és az elferdített történetbe kezdesz belekötni a következők szerint:


Első ferdítés: drága a termék. Mivel ezzel a rendszer alapját képező fontos tényt hamisítottad meg, ebbe már könnyen belekötsz: mivel drága a termék, tukmálnod kell az ismerőseidnek, tehát tarhálsz. Mivel a meglévő garancia kicsit aláássa a ferdítésedet, ezért jön az agymenésed: a garanciát nem is adják igazából, azt csak úgy kitalálták..


Második ferdítés: bepalizod az ismerőseidet. Nos, ha az ismerőseimtől pénzt csalnék ki, még megérteném. Ha bármire is elköteleztetném őket, még megérteném. De ha egyszerűen megmutatom nekik, hogyan keresek én pénzt, és hogyan tudnának ők is, ha akarnának, ez messze van a bepalizástól. Megtanítom őket, hogyan kereshetnek pénzt. Van, akinek tetszeni fog a módszer, van, akinek nem. Akkor jár a tanításom sikerrel, ha tetszik. Ezért a cég megjutalmaz. Valamiért te azt feltételezed, hogy mi minden emberből MLM-est akarunk csinálni. Semmi sincs távolabb az igazságtól. Ha mindenki akarná ezt csinálni, már régen nem lenne lehetőségünk, mert már mindenki csatlakozott volna. Ha mindenki hozzám csatlakozna, ki maradna, hogy az embereimhez csatlakozzon? Az embereim nem tudnának pénzt keresni, nekem meg több száz emberrel lenne dolgom. Jól keresnék, de megszakadnék a munkától. Tehát örülünk a NEMnek is. Győzködni meg senkit nem fogunk, az időpocsékolás. Inkább keresünk tovább.. Az egy dolog, hogy ha hülyeséget mondasz, azt kijavítom. De nem győzködlek. Elfogadom bárkitől, hogy nem akarja csinálni. De tudja már, hogy miről beszél, ne maradjanak tévképzetei. Főleg akkor ne, ha hivatásának tekinti, hogy terjeszti is azokat.


És nem, mi nem mondtuk, hogy ez mindenkinek való. Azt mondjuk csak, hogy nem tudhatjuk, kinek való, ki tartja magát alkalmasnak erre, ezt mindenki maga döntheti el. A mi dolgunk, hogy megkérdezzük őket. És igen, az emberek nagy része alkalmatlannak tartja magát erre. Ezen nincs vita..


Kárt ott okozol, hogy miattad az emberek talán korrekt tájékoztatás nélkül döntik el, hogy nem nekik való. Hogy ez neked miért jó, az számomra rejtély. De ha azt veszem, hogy te már mióta nem vagy képes utánajárni a dolgoknak, már kicsit értem. Az ignoranciád és a makacsságod lehet az oka. Neked kínos lenne már, ha belátnád, nincs igazad. Ez jellemhiba, talán nem hagytak gyerekkorodban tévedni.. :(

2012. ápr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/184 anonim ***** válasza:

ma 08:17

Azt sejtem, hogy kinek írtad, de hol írta le, hogy ő másoknak akr rosszat? :)

2012. ápr. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/184 anonim ***** válasza:
100%
itt az imént. csak vmiért kimoderálták..
2012. ápr. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!