Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik ember, aki keresett...

Létezik ember, aki keresett már pénzt a KMD-vel? Vagy MLM-mel?

Figyelt kérdés
Nem, eszem ágában sincs belefogni ilyesmibe. Úgyhogy senki ne adja itt a mesét, hogy milyen jó ez az egész, tényeket akarok hallani, mert a környezetemben páran bele akarnak fogni ebbe az őrültségbe... Nem azt mondom, hogy nem lehet MLM-mel pénzt keresni, de hogy egy kisember, aki kapaszkodókat keres, az tud-e???
2012. márc. 15. 14:06
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/184 anonim ***** válasza:
94%

Akkor újra felteszem a kérdést.


Mit jelent az MLM-ben a siker? (FLP, Amway, Brókernet stb) Bármelyik rendszerben be lehet mutatni.


Egy kitétel van. Olyan írja le aki nem épít hálózatot (Digo, Tejbe stb), hogy neki mit jelent a siker az MLM-ben.


Szabolcs

2012. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/184 anonim ***** válasza:

Szabolcs, ha lenne róla fogalmuk akkor már rég válaszoltak volna és nem a mellébeszélés menne.


Gábor

2012. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/184 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez a megfelelő hely lenne ennek az amúgy kiváló kérdésnek ("mi a siker?") a feltételére. Egymás között keresztvonalként, sőt jó eséllyel különböző hálózatokban meg nincs túl sok megbeszélnivalónk. A sérült meggyőzésére, vagy csak az elgondolkodtatására, meg úgysincs esély. Tanítani csak azt lehet, akiben a minimális hajlandóság megvan rá. Azon túl, hogy válaszolunk a kérdező kérdéseire, és cáfoljuk az esetleges félrevezető információkat, egyéb tennivalónk nincs.
2012. márc. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/184 A kérdező kommentje:

Ok, bocsánat valóban balfék voltam és félreolvastam(de elolvastam, és ez a különbség), mit írt tehát a válasz: Itt a faluban szinte mindenkit megkeresett, aki nem egy düledező házban élt.


Egyébként meg miért beszélünk rólam? Tudom magamról, hogy nem vagyok jó passzban se lelkileg, se szellemileg. Most.


A válaszokat megkaptam a kérdéseimre, avagy:

1. valószínűleg nincs ember, aki keresett a KMD-vel.

2. Kisember is tud az MLM-mel keresni + az MLM-mel kapcsolatban több információhoz is jutottam.


És ezt köszönöm a válaszadóknak.


Törölni fogom a kérdést(ugye nem kell indokoljam, hogy miért?).

2012. márc. 20. 12:28
 115/184 anonim ***** válasza:
94%

"Törölni fogom a kérdést"


Oh, azt lehet? Hogyan?


És amúgy miért törlöd?

2012. márc. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/184 anonim ***** válasza:

Ha neked hasznos volt akkor miért töröltetnéd? Azért, hogy más ne jusson információhoz?


Gábor

2012. márc. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/184 anonim ***** válasza:

"Itt a faluban szinte mindenkit megkeresett, aki nem egy düledező házban élt."


Vagyis döntött más helyett. Hiba. Sosem tudhatom, hogy kit érdekel és kit nem.

Az, hogy szinte mindenkit az még mindig nem elég konkrét. Plusz azt sem tudjuk, hogy ezt hogyan tette. Mert ezt is lehet nagyon rosszul csinálni és akkor nem is lesz eredménye.


Amikor még biztosítónál dolgoztam akkor is volt több olyan szerződésem aminél azt gondoltam, hogy na itt biztos nem lesz semmi sem. Mert elég rossz körülmények között éltek (Pl: Anyuka gyerekkel minimálbérből). És a legtöbb ilyen szerződést a mai napig rendesen fizetik.

Van aki a háború kellős közepén építette fel a saját üzletét. Szóval sosem döntsük el más helyett, hogy őt érdekli-e vagy sem. Meg kell kérdezni aztán majd ő eldönti.


Gábor

2012. márc. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/184 A kérdező kommentje:

Sziasztok! A "Saját kérdéseid" menüpontnál lehet törölni.


Gábor, lehet hogy igazad van, jó hogy vannak ennyire elszánt és optimista emberek. Nálam ezek valahogy fordítva történnek(túl optimista vagyok aztán paff), biztos annyira negatív vagyok valahol, hogy ezeket vonzom be.

Egyébként meg a fenéket, nem azért törlöm, azt hittem ez egyértelmű... Ha hiszed, ha nem, de egyenként kimásolgattam a hozzászólásaitokat és egy doc.ba beillesztgettem hogy meglegyen, nekem ér annyit. Azért akarom törölni, mert a kérdéseimre a választ megkaptam, elmentettem és nem hiszem hogy értelmes, hogy még ezután itt osszátok egymást vagy engem, a továbbiakban nem kívánnám követni ezt(meg ugye bunkóság nem visszaválaszolni). Különben se arra való ez az oldal, hogy egy kérdés alatt vita bontakozzon ki; írjanak az emberek válaszokat, a kérdező megköszöni és annyi. Én szerintem. Ha meg valakit ennyire érdekel ez a téma, vagy ide, vagy máshova kiír egy ilyen kérdést.

2012. márc. 20. 15:45
 119/184 anonim ***** válasza:
Örülök, ha megkaptad a kérdéseidre a választ. Ha bármi egyéb kérdésed van, állunk rendelkezésedre. Azt sajnálom, hogy az ilyen témájú topikokban jó eséllyel előjövő hálózatépítők kontra sérültek vita itt is megnehezítette az áttekintést. Én sem tudok róla, hogy a topikot lehetne törölni az adminokon kívül bárkinek. Ha a saját kérdések között törlöd, az csak annyit jelent, hogy a továbbiakban nem lesz ott a "saját kérdéseid" listában. Nagy kárt amúgy sem okoz egy ilyen topik. Néha elszabadulnak az indulatok, aztán lecseng.
2012. márc. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/184 anonim ***** válasza:
57%

Érdemes megfigyelni a "hálózatépítők kontra sérültek" kifejezést. Valaki vagy hálózatépítő, vagy "sérült". Más típus nincs...


Egyébként az erre kóricáló admindroid figyelmébe ajánlanám, hogy amíg a piramisjáték-pilótajáték vitáját módszeresen kimazsolázták, addig a "Mi a siker az MLM-ben?" kérdés és az azt követő értelmetlen szócséplés érintetlen maradt. Pedig előbbinek minimum ugyanannyi köze van a kérdéshez, mint az utóbbinak.

De ezen sem vagyok meglepődve. Az itteni adminok, meg ez az egész rendszer kritikán aluli.

2012. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!