Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik ember, aki keresett...

Létezik ember, aki keresett már pénzt a KMD-vel? Vagy MLM-mel?

Figyelt kérdés
Nem, eszem ágában sincs belefogni ilyesmibe. Úgyhogy senki ne adja itt a mesét, hogy milyen jó ez az egész, tényeket akarok hallani, mert a környezetemben páran bele akarnak fogni ebbe az őrültségbe... Nem azt mondom, hogy nem lehet MLM-mel pénzt keresni, de hogy egy kisember, aki kapaszkodókat keres, az tud-e???
2012. márc. 15. 14:06
 131/184 anonim ***** válasza:

Nem. Csak van egy jeltolmács ismerősöm és ő mondta, hogy nagyon zokon veszik ha valaki süketnek mondja őket.


Gábor

2012. márc. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/184 anonim ***** válasza:
76%

"nagyon zokon veszik"

Az mondjuk szerintem csak az ő bajuk..

2012. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/184 anonim ***** válasza:
57%

És komolyan arra veri magát szerencsétlen, hogy én nem tudok válaszolni a kérdésre. Hogy nem tudom a választ....


Agyam eldobom...


Itt írjátok, hogy ez mennyire relatív. Ahány ember, annyi válasz, és értelme nincs ezt itt boncolgatni - főleg hogy a másik kérdésfelvetést is törölték.


Éljétek meg ezt is győzelemnek. Gratulálok hozzá.


Mint ahogy az oldal moderátordroidjainak is csak gratulálni tudok...

2012. márc. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/184 anonim ***** válasza:

Senki nem örömködik. Legfeljebb te nem tudod elviselni a vereséget.

Ellenben nagy előszeretettel hozod fel a wikit. De amikor valaki rákérdez a részletekre akkor megy a terelés. Okolsz mindenkit a saját tudatlanságod miatt.

Mindenki hibás: az oldal üzemeltetője, a moderátorok, mindenki aki MLM-el foglalkozik. Csak éppen te nem vagy hibás soha semmiben sem és soha nem ismered el, hogy ha valamiben hibázol. Attól, hogy valamire nem tudod a választ az még nem szégyen. Viszont ahogyan erre reagálsz és terelsz meg ahogyan kiosztasz másokat akik valami kis hibát vétenek az már a no comment kategória.


Gábor

2012. márc. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/184 anonim ***** válasza:
100%

"Itt írjátok, hogy ez mennyire relatív. Ahány ember, annyi válasz"


Az volt a kérdés, hogy NEKED mit jelent. Hogy TE mit értesz alatta! És erre sem tudsz válaszolni.

2012. márc. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/184 anonim ***** válasza:

Ha nem is akar válaszolni akkor bele is fog kötni mindenbe, ahogy bele is kötött csak válaszolni ne kelljen. Tudod aki kifogást akar találni az fog is. Legyen szó bármiről. "Nem megyek ma kapálni, mert esik az eső vagy, süt a nap vagy borús az ég. stb" mindig lehet kifogást találni.


Gábor

2012. márc. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/184 anonim ***** válasza:
52%

Eredetileg nem így hangzott, és megmondtam, nem foglalkozom olyasmivel ami szabályszegő. Ráadásul a retardáljta ott örült magának, hogy milyen nehéz kérdést tett föl, meg hogy bezzeg most lapítunk. (És persze ezek azóta sem törlődtek. No comment GYK droidok.)

De ezt a vitát már totálisan lezüllesztettétek. A wiki cikkét is ide kellett citálni, pedig annak is megvolt a maga helye.

2012. márc. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/184 anonim ***** válasza:

Ha itt valaki zülleszt akkor az csakis te vagy. Te mész minden MLM témába trollkodni, úgy hogy fogalmad sincs róla. És te személyeskedsz folyamatosan. Ráadásul a kérdést nem is én tettem fel. De megint mi vagyunk a figyelmetlenek meg azok akik terelnek. ÉS persze a retardált is.


Már bemutattad, hogy itt csakis neked szabad kérdezni. A te kérdéseid mind fontosak, de ha tőled kérdeznek valamit ami rámutat a saját tévedéseidre akkor arra egyből nem akarsz rá válaszolni és lapítasz mint a kaki a fűben.

Két hónap alatt eléggé kiveséztük a tévedéseidet. Most, hogy tőled kérdezett valaki valamit amire nem akarsz válaszolni akkor egyből jössz azzal, hogy ez lényegtelen meg bunkóskodsz folyamatosan.


No comment!


Gábor

2012. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/184 anonim ***** válasza:

"Eredetileg nem így hangzott, és megmondtam, nem foglalkozom olyasmivel ami szabályszegő."

Mi az ami szabályszegő, meg hirtelen de szabálytisztelő lettél. Korábban ez egyáltalán nem érdekelt. Sőt még te hőbörögtél amikor az egyik topicot törölték, mert az már rég eltért a tárgytól. Ez a téma még nem tért el a tárgytól. Mivel nem csak a KMD hanem az MLM sőt sokkal inkább az a lényegi kérdés.


Gábor

2012. márc. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/184 anonim ***** válasza:

Ezt már olvastam. Most csak átfutottam.


Ezzel a részével nem értek egyet:

"6.Egyedül az MLM adhatja meg, hogy akár 5 év után nyugdíjba menj és semmit se csinálj de mégis jön a pénz!"


Gábor

2012. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!