Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyedülálló munkanélküliek!...

Egyedülálló munkanélküliek! Hogyan tudtok megélni?

Figyelt kérdés
Én 19 éves fiú vagyok, sajnos csak érettségivel rendelkezem és szinte teljesen kilátástalan a helyzetem. A segélyt csökkentették, munka szinte semmi nincs, most pl örülhetek h a vízügynél dolgozhatok havi 47ezerért. nem nyavalyogni akarok de kicsit azért szomorú h ebben a korban még buliznom kéne és élnem az életem, de ehelyett osztom mindig a pénzt mire jut mire nem, egy hónapból szinte 2 hétben krumplin élek. elindulni külföldre meg megint csak pénz kéne :/ van ebből kiút vagy így fogok megdögleni?
2012. márc. 19. 18:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! igen elég tűrhető az angolom, egy időben feliratokat készítettem sorozatokhoz :)

7es! leginkább hozzád szólnék! és mi változott az elmúlt 3 évben? mennyit haladtál és hol tartasz most?

egyébként németország sem gázos, hallottam róla h húsírásban - igaz robotolva - de havonta 300at is meglehet keresni. azért nem mindegy még az itthoni minimálbérhez képest sem!

2012. márc. 21. 19:59
 12/14 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem a 6-osra gondoltál, én írtam hogy 3 éve jöttem fel. Egy érdekes szituba kerültem, amit bánok mint a kutya. Első itteni munkahelyem kb. arra lett volna elég hogy megéljek, kb. átlagosan, de mivel akkori barátnőm felköltözött, és nem talált munkát 1 évig, eléggé eladósodtam, értsd ezt úgy, hogy volt a korábbi diákhitellel együtt jó 1,5 millió ft-os adósságom, de helyre tettem mindent. Ez egy évvel felköltözésem után volt, most már haladok szépen, most ott tartok hogy ha minden jól megy akkor 10-12 hónap és 0 közelében leszek.

Arra vigyázz hogy ne ugorj bele se áruhitelbe, és NE engedd se barátnak, se barátnőnek hogy Veled lakjon, és Rajtad éljen, mert nem lehet bírni. Ha ezt nem tolom el, már lassan saját lakást vehetnék (nyilván banki segítséggel, de az önerő már meglenne). Sok siker!

2012. márc. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszi :) az igazság h nem áll szándékomban barátokkal együt indulni dolgozni, lakni. Nyilván könnyebb lenne úgy, mint egyedül de állok elébe, hátráltatni nem szeretném magam. Kölcsönökböl meg már tanultam eleget az apám elnézve, szóval nem, ilyet sem tervezek :)
2012. márc. 22. 08:29
 14/14 anonim ***** válasza:
82%
Hajrá akkor:)
2012. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!