Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyárban dolgozom,20 éves lany...

Gyárban dolgozom,20 éves lany vagyok.3 napot járok tizenket orat dolgozni es 1 nap szabad van, nagyon rosszul viselem. A szüleim szeretnek hogy tovabbra is ott maradjak, mert szerintuk csak a kezdet nehez?

Figyelt kérdés
Idovel jobban megszokom, vagy nem nekem valo ilyen munka?
2012. márc. 22. 21:12
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
92%
Modern kori rabszolgaság! Az ember természetes bioritmusát, egészségét teljes mértékben semmibe veszi ez a rendszer. Nagyon kikészíti az embert, akkor is, ha fiatal, és úgy gondolja, jól bírja! Amint tudsz, változtass! gondolkozz el, mi az amit szeretsz csinálni, mi az, amitől 60-80 év múlva úgy érezheted, megérte az a napi 8-12 órát munkával tölteni, mert ez és ez lett az eredménye, amire büszke lehetsz. Legyártani 13millió darab széklábat aligha ilyen! Fiatal vagy, a tiéd lehet a világ!!!
2012. márc. 22. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
92%
én ilyen munkának is örülnék jelenleg..
2012. márc. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
69%

ma 22:09

Tudod, azokat a széklábakat" is meg kell csinálni valakinek.

2012. márc. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
86%
Igen, vannak rá elegen. Ha te arra érzel hivatást, csináld. Viszont ha valaki másban érzi, hogy kiteljesedhet, azt jobb, ha nem kényszerítjük egy ilyen életre, gondolom egyetértünk.
2012. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
90%

ma 22:02

Én a szalagmunkát szerettem a legjobban. Igaz, varrtam. Elkezdtem csinálni és csak arra koncentráltam, mikor fogy el az adag.

Nem tudsz fülhallgatóval pl rádiót hallgatni?

Elképzelhető persze, nem vagy alkalmas az ilyen munkára. Ha lehetőséged lesz, próbálj meg más fajtát keresni.

2012. márc. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
68%

Szegénykém 20 évesen borzsasztó lehet rögtön egy ilyen munka. De mégis örülni kell hogy egyáltalán valami van. Talán majd csak kialakul.

A környéken van más lehetőség vagy van hsznosítható képzettséged? Mostnanában mindenkinek nehéz.

2012. márc. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én pl.nem bírtam. Nem bírtam a monotonitást, meg a lealázni próbáló felettest sem. Ne törődj bele, keress mást, vagy próbálj szerencsét külföldön! Annál minden jobb, mintha kiégsz 20 évesen! Főleg ne szégyelld, nem embernek való munka ez, sem a rendszeres éjszakai műszak, és az ottdolgozó népség is rémes.
2012. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy ki mint bír, embere válogatja. Én az ilyenbe beledöglenék, vagy már begolyóztam volna. Szalagmunka? Éjszaka dolgozni? Már az óraállítástól is halálomon vagyok. Fizikailag ténylegesen belebetegszem. Kipróbáltam, nekem nem ment.

A testvérem viszont csakis szalagmunkára való. Csak csodálni tudom emiatt, és nagyon szereti. Az éjszakásban mindig elalszik, ráesik a gépekre, de biztosan nagyon jó találmány az éjszakás műszak, csak éppen azt dolgoztatnám benne 12 órát, aki kitalálta. Viszont állandóan fáradt. Hiába alszik, nincs meg egy egészséges életritmusa az össze-vissza dolgozás miatt, igazán nem tudja kipihenni magát.

Ha nagyon nem megy, akkor ne erőltesd. Nem ér annyit, hogy fizikailag, lelkileg kicsináld magad. Nincs szüksége a családodnak egy depressziós, fiatal, kiégett leányra. Én tudom, velem már megtörtént, és rögtön váltottam, amint megtehettem, mert be kellett látnom, hogy ez nem az én világom.

2012. márc. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
A saját magad által adott "kérdés" fog elvezetni oda ahová szeretnéd. "vagy nem nekem való ez a munka?" A te dolgod a következő "Ismerd meg önmagad" Magyarul: Ahhoz hogy megtudd mi való neked, mást is ki kell próbálnod. Javaslom hogy a szabadnapodon élvezd az életed, és ismerj meg más munkahelyeket. Menj be, kérdezősködj, vagy beszélj más főnökkel. Én személy szerint biztos vagyok benne, hogy van valami a világon, ami jobb lenne neked mint amit most csinálsz. És én a helyedben beszélnék valakivel hogy azt az órát tegyék máshová, mindenképp.
2012. márc. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
66%

20 éves koromban már 3 műszakoztam a Vajdapapírnál, heti 5x 12 órába.


Te melyiknél vagy?

2012. márc. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!