Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyárban dolgozom,20 éves lany...

Gyárban dolgozom,20 éves lany vagyok.3 napot járok tizenket orat dolgozni es 1 nap szabad van, nagyon rosszul viselem. A szüleim szeretnek hogy tovabbra is ott maradjak, mert szerintuk csak a kezdet nehez?

Figyelt kérdés
Idovel jobban megszokom, vagy nem nekem valo ilyen munka?
2012. márc. 22. 21:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

19/20


Legjobb ha nem a főnökkel beszél, emrt azok többynire mindíg hazudnak meg szépítenek!



A melósok őszintén elmondják mi van, meg még néha azt is, hogy melyik főnök milyen, hogyan bánik az emberekkel.


Elég, ha odamegy hozzájuk az ember tüzet kérni a parkolóba.

2012. márc. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
90%
Amíg fiatal az ember meg kell próbálni több munkahelyet, ha lehetőség van válts, ha még lakhelyet is kell váltani akkor is megéri! Én is így tettem és most 10 év után ért be az eredménye, mert otthonosan mozgok a szakmában, körbe jártam minden területét, s nem okoz gondot különböző emberekkel való kommunikáció sem, tudom kezelni a helyzeteket. Szóval válts és tapasztalj. Még nincs család, gyerek most van itt az ideje!!!!!!!!
2012. márc. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%
En ket evig dolgoztam gyarban. Itt is vlt mindenfele ember, az ido akkor megy gyorsan ha lefoglalod a gondolataid. En szeretem az embereket es beszelgetni is veluk. Termeszetesen a pletykalkodo, rosszindulatu vagy pesszimista emberekkel en sem szeretek dolgozni, de ha jol csinalod akkor tudsz ilyen emberekkel is "jokat" beszelgetni es te tudod a temat iranyitani. Nekem sikerult pedig lengyelektol, a portugalokon, letteken, litvanokon keresztul dolgoztam meg magyarokkal es mas nemzetiseguekkel de nem volt sok gondom mert pozitiv hozzaallassal minden konnyebb. Sok kollegamnak volt hasonlo gondja mint a kerdezonek, de azert mert utaltak amit csinalnak es az egesz kornyezetet es embereket is. Nekem is ugyanazok a kollegaim mint nekik, de nekem nem okozott streszt a munkaba menes. Szerintem nem unalmas, ha az ember talal "gondolkodnivalot" vagy temat. HA uj kollegak dolgoznak a szalagon, van lehetoseg megismerni oket, es mindenki teljesen mas karakter. En tudtam olyan emberekkel is jol elbeszelgetni akik masok fele szurkalodoak voltak...A masik, hogy az ember millio dologrol tud gondolkozni, tervet gyartani a jovorol, vagy nyelveket tanulni ismetelgetni, vagy allmodozni utazasokon, hova szeretnenk menni es mit csinalnank ott, vagy ha mar megtortent akkor ,mi volt jo, es mit lehetett volna jobban csinalni. HA lattal egy jo filmet azt ujra lejatszhatod magadban es bele gondolhatod magad valamelyik szinesz szerepebe. Vagy, ha gondok vannak az eletedben akkor gondolkozhatsz a megoldason.HA kereszteny vagy mint en is akkor megkonnyebb a helyzet mert imadkozhatsz , kozbenjarhatsz masokert, magadert. Mire az osszes ismerosodert , csaladtagodert, orszagodert, munkahelyert stb...imadkozol , siman elmehetnek orak is, vagy ugyanezen a vonalon, gondolkozhatsz a biblia szavairol ... A lenyeg ,hogy pozitiv legyen, es csakhamar azon kapod magad, hogy elrohant az ido es mar mehetsz is haza. En decemberben fejeztem be a szalagmunkat mert atkoltoztem Londonba de nekem nem volt rossz es unalmas. Ugy elrohant az a kozel ket ev ,hogy eszre sem vettem. Mialatt sok kollegam hasonlo dolgok miatt panaszkodott es panaszkodik a mai napig. MEg lehet mindenben talalni a jot. Es jo ha az ember ki tudja hozni a legtobbet az adott pillanatbol. Gondolom, most nincs lehetoseged mashol dolgozni. Erdemes ugy felfogni ,hogy ez egy atmeneti allapot es lesz ez jobb is. Addig pedig lehet tanulni szalagmunka kozben,hacsak nem valami agymunkat is kell vegezni. Nem szabad ugy menni dolgozni, hogy :O mar megint be kell jonni ebbe a ......munkahelyre. Inkabb igy: HA mar be kell mennem, kihozom belole a legtobbet! Akar azt gondolod .hogy meg tudod csinalni akar azt ,hogy nem ugy lesz. Mukodik. Ha utalod a munkat es a kornyezetet az is utalni fog teged, de ha elkezdesz maskepp gondolkozni a vilag is megvaltozik korulotted! Sok Áldast es kitartast hozza! Szoritok neked!
2013. jan. 26. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!