Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Késő megjelenni 26-27 évesen...

$ € Ž kérdése:

Késő megjelenni 26-27 évesen a munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés
Mert én sajnos ennyi idős leszek legalább, mire véghezviszem azokat a tanulmányokat, amelyeket tervezek.
2012. ápr. 1. 19:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor 24 évesen BSc-vel menj el dolgozni. MSc-t ráérsz később is csinálni.
2012. ápr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Léteznek szakmába vágó diákmunkák is, csak keresni kell őket. például szakmai gyakorlati helyen ottmaradhatsz diákmunkásként, ha beváltál.
2012. ápr. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Sose elég késő :) De ha mestert szeretné szerintem is előtte menj el legalább fél évre. Attól még folytathatod a sulit utána, és pénzed is lesz.
2012. ápr. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
30%
Én 23 éves vagyok, és nyáron szerzem az MsC-t. (5 év egyetemi tanulmány) Ha a 27-ből kivonom az 5 évet vagy max 6-t mert van 4 éves BsC is (bár kevés)m akkor kijön 21-22. 22 éves korodig mit csináltál? Addig nem aggódtál, hogy később építed ki a karriered??
2012. ápr. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Egyrészt 5 éves középsuliba jártam, másrészt csináltam egy 2 éves felsőfokú szakképzést.


De kösz a legkevésbé sem arrogáns kommented.

2012. ápr. 6. 20:09
 16/17 anonim ***** válasza:
64%
Időpont ma 19:59: Ez denagy hülyeség! 24 vagyok és most lesz meg a BA-m. Érettségi után később kezdtem, és csúsztam is. Na és? Egyáltalán nem érzem haszontalannak az eddigi éveket, és pénzem is volt (nem a szüleimé..), még ha szűkösen is. Tervezek mastert is, az egyetlen ami ellene szól hogy a családomban is vannak ilyen korlátolt alakok mint te. De ez inkább egy kihívás, jó érzés letérni arról az útról, amit egyesek az egyedülinek képzelnek.
2012. ápr. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
29%
utolsó: Én korlátolt? Kötve hiszem. Reális? Annál inkább. Hiába magyarázod itt a bizonyítványod elcsesztél jó sok évet az életedből, ezt hiába magyarázod. De igazából nem is nagyon érdekel, hogy te miért tartod jó útnak h 30 évesen csinálsz Mastert :D mikor már 23 évesen is lehetett volna. De le is szarom.
2012. ápr. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!