Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találhatok olyan embereket...

Hol találhatok olyan embereket akik akarnak változtatni az életükön?

Figyelt kérdés

Olyan fórumokot, oldalakok keresek ahol olyan embereket lehet találni akik nyitottak az új lehetőségekre, és szeretnének tenni valamit a jövőjük érdekében.


Tudtok ilyen helyet?


2012. ápr. 1. 21:06
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
51%

Kérdező, ha te olyan rohadt jól élsz ebből akkor miért itt a GYK-n keresel új tagokat a "változtasd meg az életed" szöveggel?

Az MLM jó üzlet. Annak aki kitalálta, és tartja az előadásokat.

2012. ápr. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 Flector 67 ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Én valódi, becsületes, értékteremtő munkával lettem gazdag. Ezért tenni is kellett. Szerintem sok válaszolótársam végez itt értékteremtő munkát. Javaslom Neked is ezt. És ne feledd, az, hogy most jól megy a szekér, semmit nem jelent. Majd 10-20 év múlva is jól fog menni?

2012. ápr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
59%

"Gondold végig, hogy szükség van-e bármelyik MLM-nél arra, hogy a rendszer, a kifizetések, az egész "jövedelemtermelő" tevékenység fenntartásához új emberek lépjenek be a rendszerbe. Ha erre a válasz igen, akkor az piramisjáték."


Igen, igazad van. Ha szükség van a bővülésre, piramisjáték. Ha nincs, MLM. Tegyük fel, hogy a Lyoness történetesen piramisjáték. Te viszont már akkor lemarháztad a kérdezőt, amíg csak annyit tudtál, hogy MLM-be fogott. Ez miért van? Kevered a kettőt? Neked a valós MLM is piramisjáték? Mert az (fél)okosan leírt okfejtésed alapján tudod a különbséget, a viselkedésed alapján viszont mégsem.

2012. ápr. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
És mi a véleményetek az Amway-rő? MLM, vagy Piramis inkább?
2012. ápr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 Flector 67 ***** válasza:
Nézd. Egyszer rendeltem az AMWAY-tól. Furcsa volt, hogy étrend kiegészítőt és motorolajat!!!!! is forgalmaz. Ez olyan, mintha én a gyógyszergyáramban gömbcsuklókat is gyártatnék. Hát vicces kicsit. Vagy csak én érzem így?:)
2012. ápr. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
Mindenhol olyan emberek vannak, akik akarnak változtatni az életükön. Persze van aki csak egy kicsit. De valamit mindenki szeretne. Viszont felejtsd el hogy ennek bármi köze van az MLM-hez. Én is sikeres vagyok egy MLM-ben. És nem kell havonta embereket beléptetnem, így is van jövedelmem, és mindenkinek aki csatlakozott. DE. Sok embernek segítettem önzetlenül elérni amit szeretne, ezek közül csatlakozott hozzám aki akart. Szerintem ez így emberi és normális és VALÓS. Szóval nyisd ki a szemed, mindenki változtatni akar. Segíteni akarsz nekik? Hát segíts. Ja hogy mindenkinek az MLM-el akarsz segíteni?!! Arra semmi szükség. Az a sikeres emberek 1%-ának való. Az emberek 5%-a sikeres. Tehát a jól számolok, akkor az öt százalék egy százaléka az, akiről a jövőben elmondhatjuk, hogy az MLM megváltoztatta az életét. Ez azért nem kevés ember, de őket csak akkor találod meg ha mindenkinek segítesz!!!!!
2012. ápr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 Flector 67 ***** válasza:
Azért akik most olyan jól keresnek az MLM-el, meg hasonló kamu dolgokkal, úgy hogy dolgozniuk sem kell, csak dől a lé, nem gondolkodnak el egy kicsit? Nem furcsa ez? Ok egy-két évig sikeres a dolog, de egy életen át? Nehogy Il-Ferro legyen a dologból, aztán jöjjön a sírás. Akkor már késő lesz. Bár az átlag magyar ilyen, kicsit sem szkeptikus, rögtön bedől mindennek. Aztán jön a sírás. Tisztelet a kivételnek.
2012. ápr. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
74%

"Furcsa volt, hogy étrend kiegészítőt és motorolajat!!!!! is forgalmaz."


Ebben mi a furcsa? Nem tudsz más olyan üzletről, ahol étrendkiegészítőt és motorolajat is tudsz vásárolni?


"Azért akik most olyan jól keresnek az MLM-el, meg hasonló kamu dolgokkal, úgy hogy dolgozniuk sem kell, csak dől a lé, nem gondolkodnak el egy kicsit? Nem furcsa ez?"


De. A legtöbb embernek furcsa a passzív jövedelem. Kiadsz egy lakást, dolgoznod sem kell, csak dől a lé. Nem furcsa ez? Megírsz egy bestseller könyvet, többet dolgoznod sem kell, csak dől a lé. Nem furcsa ez? Örököltél, bevásároltál belőle részvényeket, többet dolgoznod sem kell, csak az osztalékokból dől a lé. Nem furcsa ez? Nem gondolkozol el egy kicsit?

2012. ápr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 Flector 67 ***** válasza:
Nem nem lep be. Nekem például 5 milliós passzív jövedelmem van egy nagyon rossz évben. Na de ehhez alapítanom kellett egy céget, és összegyűjtenem pár száz milliót.
2012. ápr. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 Flector 67 ***** válasza:

Hopp, nem be, hanem meg:)

Szóval nem lehet könnyen milliomosnak lenni, szerintem. De Ti tudjátok.

2012. ápr. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!