Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol találhatok olyan embereket...

Hol találhatok olyan embereket akik akarnak változtatni az életükön?

Figyelt kérdés

Olyan fórumokot, oldalakok keresek ahol olyan embereket lehet találni akik nyitottak az új lehetőségekre, és szeretnének tenni valamit a jövőjük érdekében.


Tudtok ilyen helyet?


2012. ápr. 1. 21:06
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 Smartguy86 ***** válasza:
Nyilván, de ha nem akarok ott venni, akkor átmegyek másik boltba és az is a saját döntésem lesz. Nem kell elköteleződni semelyik vállalat iránt, csak a saját preferenciáknak kell megfelelni. Ha belépsz az Amwaybe, akkor ott elvárás lesz, hogy onnan vedd a cuccot, mert akkor "jársz jól".
2012. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
59%

"Nem évi, havi szinten említettem a passzív jövedelmem. Csak ez az MLM meddig fog így működni? Engem ez érdekelne. Az idők végezetéig?"


Na havi szinten meg pláne egyszerűbb hálózatépítéssel elérni ezt! Írtam, egyetlen hálózatban tízezernél is többen keresnek ennyit. A te módszereddel hányan keresnek ennyit? Na erről van szó. Meddig fog így működni? Amíg igény van a termékére. A te üzleted meddig fog így működni? Az idők végezetéig? ;)


"Válaszolva: nekem az MLM-eknél az a bajom, hogy olyan termékeket árulnak, amik aránytalanul drágák, és ehhez nem jobbak, mint a kereskedelmi forgalomban bárhol megvehető cuccok."


OK, ez a te véleményed. Aki megveszi, annak nyilván más a véleménye. Hogy melyikőtöknek lehet objektíve igaza, arra mondjuk válasz lehet, hogy az MLMben nem ritkán pénzvisszafizetési garanciát nyújtanak, vagyis értelmetlen lenne drágán szart árulni. A hagyományos kereskedelemben viszont van értelme hazug reklámokkal mosni az agyad, hiszen ha egyszer bedőltél, már buktad a pénzedet... Vajon miért cserélődnek a márkák folyamatosan? Mióta tudod megvenni ugyanazon a néven akár a tejet, amit megveszel? Amway termékeket több évtizede vásárolhatsz ugyanezen a néven.. Ez neked mit sugall?


"3. Az MLM-el csak az a gáz, hogy ott rádtukmálják a szarjaikat. A Tescoba nem tukmálnak, Te döntesz. "


Nem. Az MLMben nem tukmálnak. Van, aki tukmál, az az ő problémája. Ennek semmi köze az MLMhez. De gondold át mondjuk a múlt hetedet. Hány MLM-es terméket tukmáltak rád, és hány hagyományos kereskedelmi csatornán forgalmazott reklámmal találkoztál? MLMben valóban te döntesz. Döntesz, hogy megveszed-e, majd döntesz, hogy elégedett vagy-e, és megtartod-e. A reklámok viszont mossák az agyadat, ott nem te döntesz. A polcok berendezője dönti el helyetted, hogy mit veszel meg. Drága szemmagasságba, az olcsó terméket meg vadásznod kell...


"Mérlegelem a reklámok és az árak alapján, hogy mi a jó nekem és kész."


:) Igen... Erről beszélek. MLM termék esetén nem a reklám, hanem maga a termék használata alapján mérlegelhetsz.


"Csak azt nem értem, ha ekkora buli az MLM, miért nem csinálja mindenki?"


Hát pont ezért. Mert nem ekkora buli! Mert vannak, akik zsigerből elutasítják. Ezért *munka* egyátalán. Ha mindenki első látásra csatlakozni akarna, akkor valóban ingyen adnák a gazdagságot. Az meg tudjuk, nem működik. Már régen telített lenne a piac. Szerencsére munka van ezzel, ezért nem is lesz telített a piac soha! USÁban 50 éve megy, mégsem telített. Magyarországon 91-ben indult, már abban az évben sokak szerint telített volt. Ahhoz képest a mai napig vannak csatlakozók.


"Ha belépsz az Amwaybe, akkor ott elvárás lesz, hogy onnan vedd a cuccot, mert akkor "jársz jól"."


Nincs elvárás. Csakis saját magad támasztod az elvárásokat magaddal szemben. Viszont ha forgalmat akarsz csinálni, nyilván használnod kell a terméket, akkor fogod csak ismerni, akkor fogod csak tudni az előnyeit megtapasztalni, és arról beszélni. A cél a forgalom. Amway. Szerinted hogyan adod el mondjuk a szempillaspirált, ha nem tapasztalod meg, hogy mennyivel jobb, mint amit eddig használtál? Vagy fogkefe. Te OralB-t használsz, de előadod, hogy mennyire megéri az üzletedben kaphatót használni?!? Hogy néz az ki? Mit mondasz?


Arról felesleges beszélni, hogy mi drága, vagy nem drága. Te milyen autóval jársz? Yugoval? Drágábbal? Miért? Én mondom neked, a te Renault-d pont ugyanolyan, mint a Yugo, csak aránytalanul drágább! Vagy inkább ne szóljak bele a te vásárlási döntésedbe? OK. De te se szólj bele máséba, jó? ;)

2012. ápr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
59%

Hagyjad, leteszteltem őket, észérvekre is ugyanazokat a kifejezéseket használták mint előtte:


"Rámtukmálják a szarjaikat"


Nézzék csak tovább a tévét, az kell nekik.


Ekkor jön majd hogy már régóta nem néznek tv-t, a készüléket is kidobták. De akkor minek fizetnek a TV műsorért ha annyira nem tetszik nekik. Mert aki TV-ben reklámozott terméket vesz, az fizeti a Győzike Afrikai nyaralását. Ja hogy nem veszel TV-ben reklámozott terméket? Honnan tudod, ha nem nézed a TV-t. Bocs hogy előre megadtam a válaszlehetőségeket, de így gyorsabb volt. :)

2012. ápr. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 Flector 67 ***** válasza:
Fiuk, azt magyarázzátok el, ha ez ekkora buli, miért nem csinálja mindenki?
2012. ápr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
40%
Az ilyen kérdéseknél mindig elgondolkozok, hogy ilyen jól sikerült a beszervezetteknél az agymosás és ők is elhiszik amit írnak vagy pedig ilyen ügyetlenül próbálják továbbadni az agymosást... :/
2012. ápr. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 Flector 67 ***** válasza:

Ja és tényleg nem szoktam TV-t nézni. DVD-t, meg a netről online filmeket nézek. A Mercimet se azért vettem, mert hűűű volt a tévében. Se a laptopomat, se a telefonomat.

Van egy sanda gyanúm, hogy Csányi, Demján, Zettwitz is MLM-ezik. Abból lettek milliárdosok nem?

2012. ápr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 Flector 67 ***** válasza:
Bocsi a 44 hozzászólás tárgytalan. Átugrottam, egy hozzászólást.
2012. ápr. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 Flector 67 ***** válasza:

42/47

Azért nettó 5 milliót havonta kihozni MLM-mel, az nem rossz. Egyébként mi az a szolgáltatás, ami szerinted mondjuk 10 évig kitart MLM-mel?

2012. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:

"Azért nettó 5 milliót havonta kihozni MLM-mel, az nem rossz. Egyébként mi az a szolgáltatás, ami szerinted mondjuk 10 évig kitart MLM-mel?"


Így van, nem rossz. De mással kihozni sem rossz. Ezzel most mit akartál mondani? Az meg, hogy milyen termék vagy szolgáltatás tart ki 10 évig, annak semmi köze ahhoz, hogy MLMben vagy nem MLMben értékesítik azt. Az Amway 1959 óta köszöni, jól van. Az hány év? A Nutrilite most volt 75 éves. Most akkor mit tudtunk meg?

2012. ápr. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 Flector 67 ***** válasza:

Hát több emberrel találkoztam már, akink hasonló passzív havi jövedelme volt, de egyik se MLM-ből. Persze, ettől még futhat a szekér. Ha van kinek eladni az árut. Mondjuk én a 3.-4. értékesítői szinten már szívesen lennék. Most már nem buli belépni, szerintem.

Persze, nem tudhatom, lehet Te is milliókat keresel MLM-mel.

2012. ápr. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!